Міськрайонна газета

НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ

27 червня 2019 року на базі відділу освіти відбулася нарада керівників закладів освіти району, у ході якої були розглянуті питання про  комплекс заходів щодо підготовки закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти  району до організованого початку нового 2019-2020 навчального року та в осінньо-зимовий період; роботу щодо профілактики злочинності та правопорушень серед учнів закладів загальної середньої освіти району; підсумки методичної роботи з педагогічними кадрами у 2018-2019 навчальному році; шляхи співпраці  педагогічних працівників з батьками дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти Лебединського району; аналіз результативності ЗНО-2019 та його відповідність річному оцінюванню випускників 11-их класів закладів загальної середньої освіти; забезпечення закладів загальної середньої освіти  району підручникам та їх доставку у 2019-2020 навчальному році; визначення кандидатів на призначення стипендії голови Лебединської районної державної адміністрації; охорону праці в освітньому процесі.

ЗУСТРІЧ У ЛІТЕРАТУРНІЙ СВІТЛИЦІ

7 червня засідання районного методичного об'єднання  учителів української мови і літератури пройшло у незвичному форматі

Це була зустріч учителів – філологів району з поетами Сумщини. У "Літературній світлиці" обласної наукової універсальної бібліотеки імені Н.Крупської читала твори поетів Сумщини Тамара Герасименко. Своєю гумориною до глибини душі вразив Григорій Єлишевич. А ще лунали авторські пісні Богдани Гусак та Григорія Єлишевича. Цікавими були і виступи поетів студії "Літера". Кожен з учасників заходу відкрив для себе світ поезії по-новому. 

ОБЛАСНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК ДЛЯ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік 06.06.2019 року на базі відділу освіти методистом з управлінської діяльності відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку СОІППО Перлик В.В. було проведено методичний порадник для директорів закладів загальної середньої освіти «Ведення ділової документації в закладах загальної середньої освіти»  

ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ

Керівник гуртків – методист Лебединського районного будинку дитячої та юнацької творчості Людмила Балаба зайняла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2019» (туристсько-краєзнавчий напрям)

Бажаємо нових професійних досягнень, творчих злетів, талановитих вихованців. Колектив будинку творчості дякує за всебічну підтримку у підготовці до конкурсу відділу освіти райдержаміністрації, педагогічним колективам Будильського НВК, Межиріцької ЗОШ І-ІІІ ст., вихованцям гуртка, відеографам Сергію Гладишеву та Світлані Чумак.

МІЖРАЙОННА АКЦІЯ «КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД В ОСВІТІ- ШЛЯХ ДО УСПІХУ В ЖИТТІ»

 

Із метою обміну досвідом роботи керівників  закладів загальної середньої та дошкільної освіти Лебединського району по створенню освітнього середовища відповідно до Концепції «Нова українська школа»  та забезпечення умов по  формуванню компетентностей  школярів  29 травня 2019 року відбулася міжрайонна акція «Компетентністний підхід в освіті – шлях до успіху в житті» з виїздом до закладів освіти Роменського району