Міськрайонна газета

ЛЕБЕДИНСЬКИЙ «ШАРМ» - ЗОЛОТІ ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ

Вихованці хореографічного колективу «Шарм» районного будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь уVI Всеукраїнському фестивалі «PLANETA DANCE FEST»

Він проходив 27 жовтня 2018 року у м.Чернігів, де міський Палац культури гостинно зустрічав танцювальні колективи різних куточків України, Білорусії, гостей та всіх шанувальників мистецтва танцю.
 

ЗДОРОВ’Я У ЖИТТІ – НАЙБІЛЬШИЙ СКАРБ. ЦЬОМУ БУВ ПРИСВЯЧЕНИЙ РАЙОННИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКИХ АГІТБРИГАД

20 березня у Лебединському будинку дитячої та юнацької творчості проведено районний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»

Цьогоріч учасниками фестивалю стали 10 команд загальноосвітніх навчальних закладів району. Усі учасники відповідально готувалися до конкурсу, виготовили плакати та фотографії, присвячені здоровому способу життя. Команди демонстрували власні креативні думки, бачення проблеми з активної позиції самих підлітків, що було переконливим і несло мотивацію на здоровий спосіб життя, продуманий підхід до режисури виступу, гарну спортивну форму, хореографічні і вокальні здібності, яскраві костюми.

 

АКТУАЛЬНО: ЗБЕРЕЖЕННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ЛІСОВИХ ЕКОСИСТЕМ

15-16 березня 2018 року в Києві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Відтворимо ліси разом"

Від Сумської області участь взяла і делегація у складі завідуючої відділом еколого-натуралістичного відділу РБДЮТ Світлани Гончар, керівника гуртків Галини Карпенко та провідного спеціаліста лісових культур ДП "Лебединський лісгосп" Антона Розенка.

 

ДО ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ - ЧЕРЕЗ МОТИВАЦІЮ

23.02.2018 року на базі Голубівської  ЗОШ І-ІІІ ст.  відбувся постійно діючий психолого-педагогічний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи  установ освіти районуза темою «Оптимальне поєднання основних форм методичної роботи, як запорука забезпечення компетентнісного підходу до організації освітнього процесу та формування у дітей позитивної мотивації до навчання».  

ВИЇЗНА КОЛЕГІЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ В М.БОБРИЦЬКОМУ НВК: ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДНЗ

З метою обміну досвідом роботи  21 лютого 2018 року на базі М.Бобрицького НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ відбулася виїзна колегія відділу освіти, у ході якої  присутні відвідали уроки історії України в 11 класі, української  мови в 5 класі, математики в 2 класі, здійснили екскурсію закладом