Міськрайонна газета

ЛЕБЕДИНСЬКІ АМАТОРИ ВІТАЛИ КООПЕРАТОРІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Традиційно, в першу суботу липня, кооперативна спільнота всього світу відзначає щорічне свято солідарності кооператорів. На передодні цієї знаменної події в залі обласної споживчої спілки міста Суми відбувся святковий концерт

Відкрив урочистості з нагоди 97-го Міжнародного дня кооперації голова правління Споживчої спілки області Магомед Галаєв. Він привітав усіх присутніх та побажав, щоб це свято об’єднувало всіх працівників цієї сфери заради вагомих результатів та змін на краще, заради світлого майбутнього України.

 На адресу кооператорів було зачитано привітання від президента Володимира Зеленського, Голови Верховної Ради Андрія Парубія та Прем’єр – Міністра України Володимира Гройсмана, голови правління Укркоопспілки Іллі Гороховського, голови Центрального комітету профспілки працівників споживчої кооперації України Володимира Левицького, від колег інших областей та від усіх організацій і підприємств системи. До привітального слова також були запрошені голова Сумської обласної ради Володимир Токар, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації Олександр Сітак, перший заступник Сумського міського голови Володимир Войтенко. З нагоди Міжнародного дня кооперації кращі працівники системи споживчої кооперації області були відзначені почесними грамотами, трудовою відзнакою, подяками та цінними подарунками.

Продовжили концертну програму артисти Лебединського районного будинку культури. Для присутніх лунали чудові пісні у виконанні солістів, дуетів, тріо, чоловічого квартету, жіночого ансамблю: Любов Лєгун, Миколи Корсуна, Світлани Маригіної, Марини Зініної, Сергія Касьянова, Ірини Балаби, Катерини Волкової, Миколи Холодяя, Валентина Масюка. Бурхливими оплесками глядачі вітали на сцені номери у виконанні народних аматорських вокальних ансамблів «Лебедія» та «Оксамитові зорі». Неабияк розвеселила глядачів гумористична сценка «Святкова теща» у виконанні учасників народного аматорського театру «Орфей». З захопленням присутні спостерігали за виступом хореографічного колективу «Шарм» Лебединського районного будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Юлія Трикоз).

Наприкінці концертної програми зі словами вдячності за прекрасні, цікаві концертні номери виступила заступник голови обласної споживчої спілки Світлана Шевченко. Вона побажала артистам творчих успіхів, натхнення та запросила їх ще не один раз у гості, щоб аматори сцени знову порадувати їх своїми виступами.