Міськрайонна газета

ДЕНЬ СЕЛА У ЧЕРНЕЦЬКОМУ

Ось і настав кінець Петрівського посту, 12 липня, свято Петра і Павла за церковним календарем. Саме в цей день, щорічно, жителі  с.Чернецького Будильської сільської ради готуються святкувати День села

Цього року імпровізована сцена та майданчик для проведення заходу розташувався біля мальовничого ставочка з вербами  та пишними кущами. Пахощі смачнющої каші доносилися далеко-далеко, заманюючи гостей та односельців до того самого заповітного місця. Недарма вся вона швидко розлетілась по столах, адже варилася з любов'ю і душею, а чаклували над нею Іщенко Ганна Миколаївна, Швидка Катерина Іванівна з чоловіком Олексієм Миколайовичем та Божко Варвара Михайлівна. 

Традиційна урочиста частина не обійшлася без подарунків та подяк. Директор ТОВ "Будильське" Сергій Геращенко нагородив грамотами та грошовими преміями від керівництва Агрохолдингу ТОВ "АвісУкрАгро" колишнього працівника товариства Труфаненка Михайла Борисовича, робітника комплексного виробництва,учасника АТО Мірошніченка Владислава Вікторовича, працівників  Штихно Олену Олександрівну та Топчій Михайла Васильовича, матір-героїню Ганну Миколаївну Іщенко. Сільський голова Володимир Шкурко відзначив подяками та подарунками активіста села Віктора Труфаненка, господиню зразкового подвір'я Надію Гончаренко та депутата Будильської сільської ради в селі Чернецьке Ірину Кобрик.

А далі лунали музичні привітання та щирі побажання від солістів Будильського сыльського будинку культури Тетяни Кравченко, Катерини Галіченко, Ілони Василенко, Олександра Подимнікова, Дар'ї Василішиної, Сергія Антонченка та Алли Дятленко. Несподіваним приємним сюрпризом виявився виступ жителя села Григорія Коваленка, який майстерно виконав гумореску Павла Глазового та викликав гучні оплески глядачів.
           Ось так весело, дружньо, по-сімейному знов збиралися жителі Будильської громади. Розвитку вам і процвітання, добробуту та віри в краще майбутнє!