Міськрайонна газета

ДЕНЬ СЕЛА ОЛЕКСАНДРІВКА

16 червня 2019 року відбулося святкування Дня села Олександрівки

На заході були присутні: директор ТОВ «УГРОЇДСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» Андрій Голуб та його представник Борис Білодід, директор ТОВ «МИХАЙЛІВКА-АФК» Іван Коваленко, директор ТДВ Племзавод «Михайлівка» Микола Зеленський, голова Курганської сільської ради Микола Іванов, а також жителі та гості села. Почесні гості привітали всіх присутніх зі святом та побажали сільчанам великих врожаїв, добробуту та безхмарного неба над головою. Традиційно для такого святкування був вручений коровай Андрію Голубу, який згодом розділили між жителями села. Для проведення благоустрою території Іван Коваленко подарував селу мотокосу.

 За сумлінну та наполегливу працю кращих трудівників села, учасника АТО Василя Попєху та ліквідатора аварії на ЧАЕС Григорія Вялкова було нагороджено почесними грамотами, подяками, а також вручено грошові премії. Не забули і про найменшого та двох найстарших місцевих жителів, яким також вручили цінні подарунки.

Хвилиною мовчання з покладанням квітів до меморіалу вшанували загиблих бійців у роки Другої світової війни.

Всіх присутніх на святі своїми художніми номерами вітали учасники художньої самодіяльності Червленівського сільського клубу, вокальний ансамбль «Горлиця».  Покращила настрій своїм авторським гумором Галина Вялкова.

По закінченню концертної програми усіх охочих запросили на частування кулішем та різними смаколиками.