Міськрайонна газета

РОЗВИТОК ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ЖАНРУ В ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ

24 липня 2020 року у районному будинку культури відбувся семінар - практикум для культпрацівників району

Його провела головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Ігнатова.

Основним питанням, що розглядали на порядку денному було організація роботи інструментальних ансамблів.

Про роботу інструментального ансамблю «Троїсті музики» Великовисторопського сільського будинку культури розповів його художній керівник Андрій Павлов. Він ознайомив присутніх з народними інструментами свого колективу: сопілкою, тріщотками, домрою, рублем та качалкою.

 Про роботу вокально-інструментального ансамблю «Антиквар» Бишкінського сільського будинку культури ознайомив Валентин Масюк.

Про засоби збереження та обмін медіа-файлів в інтернет-просторі надав роз’яснення колегам керівник народного аматорського вокального ансамблю «Оксамитові зорі» Лебединського районного будинку культури Микола Холодяй. Під час розповіді були використані технічні матеріали з виведенням на медіа-екран.

 Крім того, як налаштована робота з патріотичного виховання у Василівському сільському будинку культури поділилась досвідом директор закладу Наталія Рудик. 

Провідний методист районного будинку культури Любов Лєгун підвела підсумки роботи районних закладів культури у напрямку відродження національно-патріотичного виховання, утвердження громадської свідомості і активної позиції дітей та молоді.