Міськрайонна газета

РОБОТА КУЛЬТОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Відділом культури, молоді і спорту райдержадміністрації провели семінар - практикум для працівників закладів культури району

Про використання у роботі програми «POWER POINT» розповіла методист районного будинку культури Ірина Балаба. Директор Рябушківського сільського будинку культури  Яніна Шолудько ознайомила присутніх з роботою над презентаціями культурно-мистецьких заходів в програмі «POWER POINT». Директор Будильського сільського будинку культури Алла Дятленко виступила з питанням «Методичні вказівки щодо роботи в Інтернеті з різними програмами». Про проведення Відкритої першості Лебединщини з міні-футболу у 2020 році розповів директор Лебединської районної дитячо-юнацької спортивної школи Анатолій Стегній.

Головний спеціаліст  відділу культури, молоді та спорту Лебединської районної державної адміністрації Ольга Ігнатова підвела підсумки семінару – практикуму та рекомендувала працівникам культосвітніх закладів освоювати нові методи в закладах культури району та висвітлювати свою роботу в засобах масової інформації.