Міськрайонна газета

«НА КРИЛАХ МОЛОДОСТІ» - 2020 У ОНЛАЙН-РЕЖИМІ

З 9 по 19 червня 2020 року в Лебединському районному будинку культури відбувся районний дистанційний фестиваль – конкурс творчо – обдарованої молоді «На крилах молодості»

Захід проведений з метою активізації творчих здібностей молоді, популяризації народної та української естрадної пісні, сучасної та народної хореографії, художнього читання для закріплення творчих стосунків між населеними пунктами Лебединського району. Участь у дистанційному фестивалі – конкурсі взяли учасники 17 сільських закладів культури.

Переможців дистанційного фестивалю – конкурсу визначило журі.

Переможці районного дистанційного фестивалю – конкурсу творчо обдарованої молоді  «На крилах молодості»:

НОМІНАЦІЯ « Художнє читання » (14 – 16 років)

І місце – Єгор Пічахчі  ( РБК );

ІІ місце – Софія Юркова  ( Михайлівський СБК);

-         Єлізавета Заболотна  ( Межирицький СБК);

-         Єлізавета Лугова ( Рябушківський СБК);

ІІІ місце – Марина Древаль ( Калюжненський СК)

(20 – 25 років)

І місце – Надія Глущенко ( М.Висторопський СБК);

ІІ місце – Анастасія Сидоренко ( Василівський СБК).

 НОМІНАЦІЯ «Вокал, малі форми» (14 – 16 років)

ІІ місце – вокальне тріо  ( Ворожбянського СБК);

НОМІНАЦІЯ «Вокал – соло» (14 – 16 років)

  І місце –    Артем Мангір ( Катеринівський СБК);

ІІ місце – Анастасія Шумило ( Михайлівського СБК);

ІІІ місце – Єва Старостенко ( В.Висторопський  СБК);

-         Олена Нестеренко ( Катеринівський СБК);

(16-20 років)

І місце – Поліна Януш ( Рябушківський СБК);

ІІ місце – Камілла Срібняк ( Гринцівський СБК )

(20 – 25 років)

І місце – Дарія Ушакова ( М.Висторопський СБК);

ІІ місце – Олександр Подимніков ( Будильський СБК)

(25 – 35 років)

І місце – Альона Сахно ( Рябушківський  СБК);

ІІ місце – Едуард Кужель ( Бишкінський СБК);

-         Олеся Огієнко ( Рябушківський СБК);

ІІІ місце -  Дмитро Кочу  ( Боровеньківський СБК);

-         Катерина Галіченко ( Будильський СБК);

-         Інна Назаренко (  Пристайлівський СБК)

        НОМІНАЦІЯ «Хореографія» (14 – 16 років)

ІІ місце – Хореографічний колектив « Мрія» , Михайлівського СБК, керівник Катерина Волкова;

-         Хореографічний колектив « Фантазія», М.Бобрицького СБК, керівник  Світлана Капустіна

(16 – 20 років)

І місце – Хореографічний колектив « Аріденс» , Рябушківського СБК, керівник Яніна Шолудько                                              

(20 – 25 років)

ІІ місце -  Галина  Капустіна  ( М.Бобрицький СБК);

ІІІ місце – Лілія Корчан ( М.Бобрицький СБК).

Всі учасники отримали дипломи за участь. Переможці нагороджені цінними подарунками.