Міськрайонна газета

«У ВІНОК КОБЗАРЕВІ» - 2020

28 лютого в центральній районній бібліотеці відбувся районний етап конкурсу читців «У вінок Кобзареві» . Участь в конкурсі взяли 34 учасники

Це той захід, який об’єднує і дає можливість виступити представникам з усіх куточків Лебединщини. Гості та учасники заходу не стримували свого захоплення від виступів конкурсантів, адже тут можна було побачити як наймолодших учасників - 7 років, так і поважного віку.

Головне завдання конкурсу — духовне виховання дітей та молоді, виявлення і підтримка обдарованих читців, збагачення їх навиками акторської та сценічної майстерності, популяризація творів Т.Г.Шевченка та сучасної української літератури. Переможцями у різних вікових категоріях стали Владислава Павлюк,  ( Гудимівський  НВК), Алевтина Миколаєнко (Василівський ліцей), Аліна  Приходько( Пристайлівський НВК), Надія Глущенко (Маловисторопська сільська бібліотека). Гран – прі отримали  Олександра Дачко, Діана  Струпінська та Діана Антіпова (Голубівська ЗОШ) за виконання твору Тараса Шевченка «Великий льох». Призери конкурсу отримали дипломи та подарунки, інші учасники – дипломи за участь у конкурсі. Члени журі відзначили високий рівень підготовки учнів, цікавий вибір репертуару, якість авторської поезії, глибоке розуміння творів, які виконувалися. Родзинкою заходу стали підготовлені бібліотечними працівниками виставка однієї книги «Єднаймо душі словом Кобзаря», на якій представлені видання « Кобзаря» різних років:від 1949 до 2017 року, і виставка-колаж з портретів поета, виконаних у різних техніках, та вишитих рушників.