Міськрайонна газета

ХТО НАЙРОЗУМНІШИЙ?

8 грудня у центральній районній бібліотеці для учнів 5 класу школи №7 провели ерудит – гру «Найрозумніший»

Діти змагались в різних номінаціях: розминка, тварини, рослини, українознавство, література, мистецтво, країнознавство, кіно, спорт, техніка, людина та інше. Переможницями конкурсу стали: Кравченко Людмила, Кобзар Даша, Цирулік Вероніка, Черненко Маргарита, Червяк Саша, Чхайло Єгор, Смагін Денис, Лойченко Максим. Вони отримали подарунки від організаторів.

ПРАКТИЧНІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРАВОЧИННИХ ДОКУМЕНТІВ - ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

7 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права на базі Лебединського районного суду для учнів Будильського і Пристайлівського НВК було проведено засідання «круглого столу» на тему: «Злочин можна попередити»

Головними організаторами і учасниками заходу були працівники районного краєзнавчого музею. Голова районного суду Олександр Чхайло для школярів провів екскурсію по організації, розповів про адміністративну відповідальність підлітків щодо вчинення злочинів та міри покарання. При цьому він наголошував на недопущенні насильства у сім’ях та ознайомив присутніх з правилами користування автотранспортом. Працівники суду при спілкуванні з школярами відповідали на питання. Зустріч завершилась фото на згадку.

АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» ДІЄ ДО 10 ГРУДНЯ. ПРИЄДНУЙТЕСЯ!

5 грудня в рамках акціїї «16 днів проти насильства» в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулась година права «Стоп насилля» для учнів Московськобобрицької  школи

Захід  провели студенти 241 групи дошкільного відділу педагогічного училища Оксана Сулига, Наталія Рисенко, Анастасія Сухойваненко та Юлія Волошина (викладач Олена Баль). Компетентно та невимушено вони розповіли, що реальністю сьогодні стало пропагування культу сили та жорстокості в ЗМІ, зниження виховного потенціалу сім’ї, порушення взаємодії між школою та сім’єю, поширення зразків асоціальної поведінки.
 

ЛЕБЕДИНСЬКІ ГУМОРИСТИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ОБЛАСНОМУ ФЕСТИВАЛІ «ВИШНЕВІ УСМІШКИ» У М. ОХТИРКА

Артисти народного аматорського театру «Орфей» і дитячої драматичної студії «Супутник» Лебединського районного будинку культури взяли участь у обласному фестивалі сатири і гумору «Вишневі усмішки», який відбувся 2 грудня в м.Охтирка

Журі фестивалю на чолі з письменником – гумористом, членом Спілки письменників України, Григорієм Єлишевичем високо оцінило виступ лебединців.

 

ГОДИНА – РЕКВІЄМ «НЕЗГАСИМА СВІЧКА» ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

  22.11.2017 року у читальній залі Лебединської центральної районної бібліотеки проведена година – реквієм «Незгасима свічка» до Дня пам’яті жертв голодоморів для учнів 6 – 11 класів Гудимівського НВК. Завідуюча відділом обслуговування центральної районної бібліотеки Любов Авруцька зазначила, що в історії українського народу є трагічні сторінки, що примушують стискатися людські серця. І одна із найстрашніших  – Голодомор. Молоді читачі  дізналися про причини і наслідки цієї трагедії.