Міськрайонна газета

«ТВОРЧА ХАТА» - ДО ЮВІЛЕЮ СУМЩИНИ

6 жовтня в читальній залі відбулось засідання літературного клубу, присвячене 80-річчю утворення Сумської області «Сумщино, краю мій!»

Краєзнавець Володимир Кравченко розповів про історію формування нашої області та перспективи нового адміністративного поділу. Куратор клубу Любов Авруцька представила нові краєзнавчі виставки, розгорнуті в читальній залі: «Лебединщина – перлина Сумщини» та «Сумщина ювілейна». Місцеві поетеси Тамара Кравець, Людмила Пономаренко, Оксана Мороз та Валентина Кривенчук презентували колегам свої нові вірші, присвячені рідній Сумщині. Лідія Кривопатря представила новелу, присвячену малій батьківщині – селу Катеринівці, та новелу «Мама Марія».

ЗАСІДАННЯ КЛУБУ "НАТХНЕННЯ" ДО ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Чергове засідання членів літературно – музичного клубу за інтересами «Натхнення» до Дня людей похилого віку «Нам роки не лихо, коли душа молода» відбулось у центральній районній бібліотеці

На захід запросили головного спеціаліста Лебединського бюро правової допомоги Євгенію Логвиненко. Вона змістовно розповіла, як захищати свої права та відповіла на численні питання присутніх. Члени клубу завжди готовляться до засідань. Так і цього разу, звучали вірші бельгійського поета Моріса Карема, які читала керівник клубу Галина Кудлай на фоні звуків полонезу Огінського у виконанні  Оксани Дорошенко та авторські вірші Маргарити Галицької про золоту осінь. А потім звучали улюблені пісні клубу, життєві історії та жарти від Світлани Теличко та Валентини Гуленко.

КНИГА В ДАРУНОК

Дарування книг у бібліотеку — це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду

Приємною несподіванкою стала подія осіннього святкового дня, коли до бібліотеки завітали директор ПСП «Хухрянське» Микола Смілик, депутат районної ради Леся Василенко та депутат міської ради Оксана Карпенко. Вони привітали колектив бібліотеки з святом – Всеукраїнським днем бібліотек та подарували  нові, змістовні, яскраві сучасні книжки. Набори фломастерів та кольорових олівців, розмальовки та чималий стосик сучасної дитячої літератури для дітей – користувачів бібліотеки села Гринцеве отримала бібліотекар Любов Олексютенко.

У СПАДОК ЛЕБЕДИНЦЯМ - КАРТИНА

Напередодні Всесвітнього дня туризму до Лебединського районного краєзнавчого музею завітала родина відомого художника, заслуженого діяча мистецтв України, професора Олександра Басанця

Художники подарували музею картину «Залишки садиби графа  Капніста в с.Михайлівка Лебединського району»

 

СТЕЖКАМИ ЛЕБЕДИНЩИНИ - ПРИВАБЛИВИЙ ТУРИСТИЧНИЙ МАРШРУТ

27.09.2018 відділ культури і туризму Лебединської районної державної адміністрації здійснив подорож по одному із маршрутів "зеленого" туризму  «Стежками рідної Лебединщини. Село Михайлівка, родинний маєток Капністів»