Міськрайонна газета

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ - ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

20 листопада у Василівській сільській бібліотеці для молодших школярів відбулася інформхвилинка: "Україна- територія свободи і гідності"
 
Бібліотекар підготувала цікаву розповідь про події 2004, 2013 років, що відбулись на головному столичному майдані та стали доленосними для України.
Разом із дітьми гадали всіх патріотів, які віддали життя за Батьківщину.

ЛЕБЕДИНСЬКІ АРТИСТИ ПРИВІТАЛИ СУСІДІВ ІЗ ПОЛТАВЩИНИ З ДНЕМ СЕЛА

26 вересня 2020 року свій День народження святкувало село Веприк Полтавської області

Змістовну цікаву концертну програму для жителів та гостей села підготували аматори сцени Лебединського районного будинку культури. До уваги селян вони презентували ліричні, патріотичні, жартівливі українські пісні, веселі сценки і гуморески, які створювали піднесений настрій глядачам.
Із впевненістю можна свідчити про те, що виступи лебединських артистів залишили у полтавчан найкращі емоції та спогади.
 

ЗМІСТОВНИЙ КОНЦЕРТ ДЛЯ ВІДПОЧИВАЮЧИХ У САНАТОРІЇ "ТОКАРІ"

12 серпня артисти Лебединського районного будинку культури з концертною програмою відвідали відпочиваючих санаторію «Токарі»

Глядачі насолоджувалися прекрасними піснями, які вражали своєю різножанровістю. До уваги присутнім були представлені різнохарактерні музичні твори ансамблів, тріо, дуетів, а також  гумор та гумористичні сценки.

 

ГЕНІЙ ВОКАЛУ - БОРИС ГМИРЯ

5 серпня 1903 року в м.Лебедин народився і виріс видатний оперний співак, актор, народний артист СРСР Борис Романович Гмиря

Лебединщина славетна своїми уродженцями. Вона зростила на своєму віку чимало художників, поетів, письменників, науковців, політиків та громадських діячів.

3 серпня, напередодні 117-ї річниці від дня народження видатного земляка, зірки світового рівня, Бориса Гмирі у районному краєзнавчому музеї провели захід, присвячений його пам’яті «Обрані часом: Борис Гмиря».

 

РОЗВИТОК ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ЖАНРУ В ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ

24 липня 2020 року у районному будинку культури відбувся семінар - практикум для культпрацівників району

Його провела головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Ігнатова.

Основним питанням, що розглядали на порядку денному було організація роботи інструментальних ансамблів.