Міськрайонна газета

МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ ЛЯЛЬКИ-МОТАНКИ

  17 квітня у районному краєзнавчому музеї відбувся майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, що втілює ідею оберегу від злих сил

Поділилася своїми знаннями із учнями Московськобобрицького НВК керівник гуртка «Народна іграшка-оберіг» районного будинку дитячої та юнацької творчості Людмила Сухих.

«ВЕЛИКОДНІ БАРВИ»

До Великодніх свят у Лебединській центральній районній бібліотеці організували виставку – конкурс творчих робіт «Великодні барви»

На виставці - вироби дітей району: писанки, крашанки, дряпанки, яйця з бісеру, ікони, оригамі, іграшки, малюнки, вітальні листівки з авторськими віршами,  вишивані вироби нитками та бісером, великодні кошики та інше.

 

БІБЛІОТЕЧНИЙ ФОНД РАЙОННОЇ БІЛІОТЕКИ ПОПОВНЮЄТЬСЯ ВИДАННЯМИ МІСЦЕВИХ ПИСЬМЕННИКІВ

Лебединська центральна районна бібліотека у дарунок отримала збірку віршів та оповідань «Тільки б не було війни»

Її подарувала сама авторка книги Ніна Клецко. У видання увійшли частівки, прозові та віршовані твори про особисті переживання, відчуття письменниці, ситуації з життя близьких та рідних, про земляків. Частина цих творів вже публікувались періодичними виданнями, частину їх Ніна Іванівна готувала до конкурсу, який був оголошений у 2000 році газетою «Факти». Свою актуальність вони не втратили і в наш час.

ШКІЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ — ЧУДОВА МОЖЛИВІСТЬ ДІЗНАТИСЯ БАГАТО НОВОГО І ЦІКАВОГО ПРО МІСТА КРАЇНИ

Це — спілкування з однокласниками і друзями в невимушеній обстановці, коли є можливість проявити самостійність далеко від дому, батьків, подивитися, як живуть люди в інших містах і куточках Землі. Шкільні екскурсії — це ті події, які пізніше згадуються все життя

Так, в рамках  проекту «Подорожуємо Сумщиною», участь у якому беруть освітні заклади  м. Конотопу, учні однієї з шкіл завітали на  Лебединщину.

 

ТЕАТРАЛЬНІ ОБРІЇ - 2019

13 квітня у Лебединському районному будинку культури пройшов традиційний обласний фестиваль театралізованого мистецтва «Театральні обрії»

19 театральних колективів подали на фестиваль-огляд необмежені тематикою й жанром вистави, презентуючи свою акторську майстерність, творчу індивідуальність, виконавську техніку, знання української та всесвітньої драматургії.