Міськрайонна газета

МІНІ-МІС УКРАЇНОЧКА С. МЕЖИРІЧ

Мода не змінюється раптово. Мода – це справа рук людей! Творчість, фантазії, бажання – моду змінюють кожен день! Краса – врятує світ!

На підтвердження цієї думки у Межиріцькому сільському будинку культури пройшов конкурс краси, творчості та пропаганди національних символів «Міні – міс Україночка». У конкурсі приймали участь діти віком від 5 до 10 років, та від 10 до 15 років.
 

ЗАСІДАННЯ РАДИ ПО КУЛЬТУРНОМУ БУДІВНИЦТВУ ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

Відповідно до плану роботи відділу 09 липня 2018 року відбулося  засідання ради  по культурному будівництву відділу культури і туризму Лебединської районної державної адміністрації  

МАЛЮКАМ - ПРО КАЗКИ

5 липня до дитячого відділу центральної районної бібліотеки завітали вихованці дошкільного навчального закладу «Калинка»

Завідуюча відділом Марія Калініченко провела екскурсію-знайомство з бібліотекою, книгою, з періодичними виданнями. Розповіла дітям історію створення книги, показала зразки сучасних дитячих книжок. Діти жваво відповідали на питання вікторини з улюблених казок. 

КАЗКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

Учні, що відпочивають при міському центрі позашкільної освіти,  відвідали дитячий відділ центральної районної бібліотеки

Завідуюча відділом Марія Калініченко провела для дітей калейдоскоп «Казок чудовий хоровод».
 

УЧАСНИКИ ВЕЛОПРОБІГУ З ОХТИРКИ ВІДВІДАЛИ ЛЕБЕДИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

Вже традиційними стали літні велопробіги вихованців гуртків туристично – краєзнавчого напрямку Охтирського міського центру позашкільної освіти та Малої академії наук містами України

Цьогорічна їхня подорож тривала через Лебединський район за маршрутом: Охтирка – Опішня – Миргород – Гадяч – с. Межиріч – с. Михайлівка -  с. Токарі – Лебедин – Охтирка. Однією з зупинок було відвідування Лебединського районного краєзнавчого музею, де учасники подорожі ознайомилися з експозиціями музею.