Міськрайонна газета

ПРО СТАН ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УЧАСНИКІВ АТО/ООС ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ ТВЕРДИМ ПАЛИВОМ (ДРОВАМИ) У 2019 РОЦІ

Згідно Порядку використання коштів обласного бюджету для забезпечення твердим паливом (дровами, торфобрикетами) сімей учасників антитерористичної операції у 2019 році забезпечення твердим паливом (дровами, торфобрикетами) сімей учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил  або виплата компенсації у розмірі 3200 гривень на його придбання надається у разі, коли житлове приміщення, де зареєстрований та проживає учасник АТО/ООС, не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення

Для забезпечення твердим паливом (дровами) або на виплату компенсації на його придбання відповідно до Обласної програми соціального захисту населення з обласного бюджету Лебединському району на 2019 рік  виділені кошти в сумі 188,8 тис. гривень.

У квітні та серпні 2019 року управлінням соціального захисту  населення Лебединської районної державної адміністрації укладені договора з Державним підприємством «Лебединське лісове господарство» для забезпечення твердим паливом (дровами) 43 сімей учасників АТО/ООС Лебединського району на  загальну суму 150,7 тис. гривень - з них 137,6 тис. гривень кошти обласного бюджету та 13,1 тис. гривень - кошти районного бюджету, оскільки вартість твердого палива (дров) у 2019 році  перевищує  затверджений  Програмою  розмір у сумі 3200,00 гривень.

До управління соціального захисту населення Лебединської районної державної адміністрації упродовж 8 місяців поточного року подані 56 заяв від учасників АТО/ООС для забезпечення твердим паливом (дровами) або на виплату компенсації готівкою. Станом на 11.09.2019  13 учасників АТО/ООС отримали кошти готівкою на придбання дров згідно поданих заяв на загальну суму 41,6 тис. гривень та згідно укладених договорів з Державним підприємством „Лебединське лісове господарство” забезпечені дровами 43 учасника АТО/ООС.

Спеціалістами управління соціального захисту населення продовжується робота по прийому заяв від учасників АТО/ООС Лебединського району, приміщення яких опалюються лише  твердим паливом, на забезпечення дровами  або на виплату компенсації в 2019 році відповідно до чинного Порядку.