Міськрайонна газета

«U-LEAD З ЄВРОПОЮ» ОБИРАЄ 150 НОВИХ УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ ЗІ СТВОРЕННЯ СУЧАСНИХ ЦНАП – ДО 31 СІЧНЯ МОЖНА ПОДАВАТИ ЗАЯВКИ

До 31 січня органи місцевого самоврядування можуть подавати заявки на створення нових сучасних центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) або модернізацію існуючих

Триває 3-й раунд однієї з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України в рамках реформи децентралізації – Програми «U-LEAD з Європою». Дедлайн подачі – 31 січня 2019 року.

«До уваги органів місцевого самоврядування! Якщо у вас ще немає сучасного ЦНАП, то це нагода, яку не варто пропускати. До 31 січня триває прийом заявок на участь у конкурсі на отримання техдопомоги за Програмою «U-LEAD з Європою». Створити або модернізувати ЦНАП вам допоможе європейський партнер «U-LEAD з Європою», – повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев ПАРЦХАЛАДЗЕ.

У рамках конкурсу буде відібрано до 150 учасників. Допомога буде фахова та матеріальна. Для цього конкурсантам необхідно надати придатне приміщення для розміщення ЦНАП, і у разі проходження конкурсу їм буде надана допомога у: налаштуванні ефективної роботи центру; дизайні приміщення; закупівлі меблів, необхідного обладнання та офісної техніки; закупівлі програмного забезпечення; навчанні персоналу; налаштуванні мобільного ЦНАП.

Наразі в рамках цієї програми в Україні вже створено 26 ЦНАП та протестовано різні моделі надання адмінпослуг. «Наша спільна мета – підтримка створення та модернізації 600 ЦНАП до 2020 року. І я впевнений, що спільними зусиллями з нашими міжнародними партнерами, фахівцями та за активної участі громад ми її досягнемо», – додав Лев Парцхаладзе.

Більше інформації щодо участі у програмі за посиланням: https://tsnap.ulead.org.ua/.

 

Довідково

ЦНАП – це сучасний центр надання адміністративних послуг в Україні. Його мета – надання всіх адмінпослуг за сучасним стандартом в одному місці швидко, якісно та доступно.

Проект реалізується спільно Мінрегіоном, Мінекономрозвитку, органами місцевого самоврядування, «U-LEAD з Європою», Офісом реформи адмінпослуг та іншими.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.youtube.com/watch?v=3NmyPY6naq4