Міськрайонна газета

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «СУМЩИНА СТАНЕ ПРИКЛАДОМ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ»

 

 Даний стандарт був розроблений у 1990 році в Великобританії і є універсальним для використання на державних підприємствах, в муніципальних структурах, громадських і комерційних організаціях. Система використовується провідними компаніями в 76 країнах світу. Стандарт являє собою інноваційну модель менеджменту, яка виконує важливу роль в розкритті потенціалу людини, побудові сучасної системи управління персоналом для успішного розвитку організації.

 «Сумська область є пілотним регіоном у реалізації даного проекту в Україні, тому що саме представники Сумщини чітко усвідомлюють, що європейські стандарти є пріоритетом для ведення бізнесу. Ми радо запрошуємо до співпраці керівників підприємств, представників влади та громадських організацій регіону», – наголосив перший віце-президент Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати Анатолій ХОМЕНКО.

За словами віце-президента Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати Ольги РЕВІНОЇ, «Сумська область зовсім скоро стане прикладом для наслідування в Україні, тому що інвестиції в людей – це інвестиції в розвиток».