Міськрайонна газета

«МИ МАЄМО СЛУЖИТИ ЛЮДЯМ – КОЖЕН НА СВОЄМУ МІСЦІ. І ЦЕ СТАНЕ ЗАПОРУКОЮ ПРОЦВІТАННЯ СУМЩИНИ ТА УКРАЇНИ», – МИКОЛА КЛОЧКО

У 2-му молитовному сніданку Сумщини, що відбувся в обласному академічному театрі імені М.Щепкіна, взяли участь очільники церков та релігійних організацій області, депутати Верховної Ради України, керівництво області та районів

Цього разу традиційний молитовний сніданок перетворився на справжнє свято – свято прославлення Святого Письма, віри, Отця, Сина і Святого Духа.

Державні службовці, депутати та святі отці молилися разом за Україну, її щасливе майбутнє, перемогу нашої держави в неоголошеній війні, за мир на нашій землі.

Як повідомив у вітальному слові голова облдержадміністрації Микола Клочко, молитовні сніданки зародилися у Сполучених Штатах Америки. В часи, коли країна була в стані кризи, демократи і республіканці спробували знайти щось спільне і об’єднатися. Цим «спільним» стали духовні цінності, яким будувалася американська потужна держава. І саме це сьогодні так потрібно Україні.

«Свого часу в 2014 році ми думали, що ось зараз побудуємо нове суспільство. Але диявол спокусив наших сусідів і вони порушили не просто традицію, а знехтували слова із Святого Письма: «Не передвигай межи давней», – говорив очільник області. – Сьогодні ми розуміємо, що правда на нашому боці, ми захищаємо своє, а тому перемога буде за нами. Ми державні службовці маємо служити людям – кожен на своєму місці і не забувати про ті цінності, які нас об’єднують. Маємо нести людям правду, якою б гіркою вона не була. І я вірю в те, що це стане запорукою процвітання Сумщини та України. Адже сказано в писанні «І пізнаєте істину, і істина зробить вас вільними».

Народний депутат України, координатор Національного молитовного сніданку України Павло УНГУРЯН передав вітання від парламентарів багатьох країн світу – США, Німеччини, Європарламенту, Скандинавських країн, Австрії, Румунії, Македонії, Ізраїлю. Адже в цих країнах молитовні сніданки відбуваються щорічно.

«Чудово, що регіони України підхопили цю ініціативу. І Сумщина є лідером у проведенні молитовних сніданків, що слугують об’єднанню політиків з різних політичних таборів навколо спільних цінностей, тих, які приніс на землю Ісус Христос», – зазначив він. – Країна, яка більше тисячі років сповідує християнство, може стати взірцем для всієї Європи лише завдяки своєму фундаменту християнських цінностей. І Сумщина показує сьогодні приклад саме в цьому. Нехай Бог благословить Сумську область».

А ще один депутат Верховної Ради, Народна артистка України Оксана БІЛОЗІР подарувала учасникам молитовного сніданку одну зі своїх пісень.

«Через ті воєнні події, що зараз відбуваються в країні, страх поселився в душі кожного із нас, – зазначила Оксана Білозір. – І тому дуже важливо чути, що ми сильні і непереможні. А це справді так, адже за три роки нам вдалося об’єднати навколо України світову спільноту. Сьогодні всі ключові політики питанням номер один ставлять – українське. Ми – велика християнська, європейська країна, яка кров’ю своєю захищає цінності. І саме про ці цінності ми говоримо на таких-от молитовних сніданках».

А про місто Суми пані Білозір сказала так: «Я в захваті від вашого міста. Тут така цілюща енергетика, ошатні будиночки і щирі люди. А ще надзвичайно сильний дух українців. У такі містечка як ваше приїжджаєш, щоб наче джерельної води напитися».