Міськрайонна газета

ПИТАННЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО НЕОБХІДНО ВИРІШУВАТИ КОНСТРУКТИВНО

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО закликав членів Координаційної ради працювати конструктивно, без зайвих негативних емоцій та конфліктів

На черговому засіданні Координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Сумській області розглядали актуальні та такі, що потребують значних коштів, питання: про забезпечення санаторно-курортними путівками учасників антитерористичної операції, підготовку обласної програми медичної реабілітації учасників АТО, якість надання медичних послуг бійцям, нагородження волонтерів, які постійно допомагають бійцям АТО та їх родинам.

«Вважаю, що більш результативно і конструктивно ми будемо працювати без зайвих емоцій та взаємних звинувачень. Давайте намагатися працювати на результат і на кожній нашій зустрічі знаходити компроміс, вирішувати питання по суті», – закликав Микола Клочко.

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення  облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА доповіла про ситуацію із оздоровленням учасників АТО.

За її словами, наразі в місцевих органах соціального захисту населення області на обліку перебувають 311 учасників антитерористичної операції для забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування. На 2017 рік з держбюджету для закупівлі путівок зазначеній категорії громадян виділені кошти в сумі 1,33  мільйона гривень.

«На сьогодні у межах затверджених коштів укладено 197 договорів на загальну суму 1,2 мільйона гривень. За такими договорами пройшли санаторно-курортне лікування 124 учасники бойових дій та 3 інваліди війни. На потреби використано 764 тисяч гривень», – поінформувала вона.

До кінця цього року всі кошти, передбачені для придбання санаторно-курортних путівок, будуть використані в повному обсязі.

Принагідно посадовець висловила пропозицію відзначити до Міжнародного дня волонтера активістів волонтерського руху Сумщини за активну участь у наданні допомоги бійцям АТО.