Міськрайонна газета

ЛИШЕ В ЄДНОСТІ І ВЗАЄМНІЙ ПІДТРИМЦІ МИ ЗУМІЄМО СТАТИ ЩАСЛИВИМИ І ЗАМОЖНИМИ ГОСПОДАРЯМИ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ, - ВАСИЛЬ КАЛИТА

Шановні жителі Лебединщини!

102 роки тому сталася одна з найбільших подій у тисячолітній  історії України -  відбулося проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Вони об'єднались в єдину державу. З того дня і навіки незалежність України означає її самостійність і соборність.

Акт Злуки – це найвища точка української революції і визвольних змагань початку двадцятого століття. Він став результатом величезних всенародних зусиль, праці і боротьби, що тривали століттями. 

21 січня 1990 року «живий ланцюг» мільйонами рук поєднав Львів із золотоверхим Києвом.

У 2014-му Україна твердо ступила на шлях зміцнення своєї свободи, своєї незалежності, на шлях до Євросоюзу, на шлях до НАТО. Перед нами знову постала загроза втрати соборності і незалежності. Ціною великих жертв, ціною великих зусиль український народ і досі виборює національні ідеали під гаслом: «Єдина країна».

Тож вшануймо наших патріотів і працюймо разом для світлого майбутнього нашої рідної України! Пам’ятайте, що лише в єдності і взаємній підтримці ми зуміємо стати щасливими і заможними господарями на своїй землі.

Бажаю вам незламного українського духу, гордості за рідну націю.

Зі святом всіх – з Днем Соборності України !

 

З повагою

Т.в.о.голови Лебединської райдержадміністрації                          Василь КАЛИТА