Міськрайонна газета

УВАГА: 26-27 КВІТНЯ 2018 Р. ЗАПЛАНОВАНО ФОРУМ-ВИСТАВКУ «ТЕХНОЛОГІЇ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ДЛЯ МСП СУМЩИНИ»

Запрошуємо Вас на Форум-виставку «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини».Захід організовується Центром підтримки бізнесу м. Суми у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу за підтримки ЄБРР; а також за сприяння Сумської обласної державної адміністрації.

Форум-виставка орієнтована на власників та менеджерів підприємств малого, середнього та великого бізнесу усіх галузей економіки, які зацікавлені у підвищенні економічної ефективності господарської діяльності шляхом впровадження енергозберігаючих технологій.

Захід відкриває для учасників наступні можливості:

  • ознайомлення із сучасними технологіями енергозбереження та можливостями їх практичного застосування;
  • налагодження контактів з понад сотнею учасників, які цікавляться тематикою енергоефективності;
  • ознайомлення із продуктами та рішеннями, які пропонують учасники виставки;
  • безкоштовної презентації напрацювань компанії у сфері технологій енергозбереження шляхом демонстрації свого стенда на виставці та участі представників компанії у роботі форуму;

Для узгодження питання безкоштовної презентації стенду компанії у межах виставки 26-27 квітня:

  •  напишіть лист організаторам на адреси  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  та  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ,
  • заповніть аплікаційну форму вибравши відповідну опцію у кінці;
  • чекайте на підтвердження.

Участь у форумі та виставці є безкоштовною[1] для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів.

Заповнити аплікаційну форму  за даним посиланням

Також пропонується можливість участі у тригодинному платному воркшопі (вартість 500 грн. з учасника) на тему: «Енергоаудит та бізнес-планування у сфері енергозбереження».

 

Тренер-консультант: Володимир Мамалига, к.т.н., доцент НТУУ "КПІ",
професор Ньюпортского університету (США), сертифікований енергоменеджер (український, американський і європейський сертифікати), консультант Верховної Ради України, виконавчий директор ВГО "Вища рада енергоаудиторів та енергоменеджерів України", директор підприємства "Електромеханіка".

Із деталями Ви можете ознайомитись на сторінці у Facebook:

https://www.facebook.com/events/193723264745502/

Форум відбуватиметься 26 квітня з 9.00 до 18.00 (реєстрація з 8:00).

Робота виставки триватиме 26-27 квітня з 9.00 до 18.00.

Контактна особа – Наталія Карпенко (050)4073354,  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.[1] Вартість участі покриває грант, наданий Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business.