Міськрайонна газета

Уряд збирає пропозиції українського бізнесу щодо майбутнього оновлення Угоди про асоціацію з ЄС

Під егідою Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної стартував процес консультацій з українським бізнесом стосовно очікуваних параметрів оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС 

Наразі тут збирають пропозиції зацікавлених українських компаній та бізнес асоціацій, на основі яких буде формуватися консолідована позиція української сторони на переговорах з Європейським Союзом.

Такі переговори можуть розпочатися вже в 2021 році.

Взяти участь в онлайн-опитуванні можна за посиланням: https://forms.gle/ifcH5U5UZYmg3ja49 . Кінцевий строк проведення опитування – 31 серпня 2020 р.

У разі потреби, надсилати свої додаткові пропозиції щодо оновлення Угоди до групи радників при Офісі Віце-прем'єр-міністра.

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. та/або This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Після завершення опитування, ділову спільноту повідомлять про наступні кроки в рамках консультацій з бізнесом щодо оновлення Угоди про асоціацію з ЄС.