Міськрайонна газета

«Конкурентоспроможна економіка України» оголосила конкурсний набір до Школи з розвитку підприємництва

Протягом навчання учасники Школи дізнаються, як використовувати відкриті дані для розвитку бізнесу, вести бізнес онлайн, перевіряти ефективність роботи органів влади, проводити адвокаційні кампанії та забезпечувати ефективний діалог з органами місцевого самоврядування. І ще – безліч актуальних знань та практичних навичок для підтримки бізнесу, запуску нових сервісів та швидкого реагування на виклики сьогодення

«Школа триватиме два роки. Разом із нами ви зможете розвинути власну організацію, розробити ідею, отримати грант та за підтримки персонального консультанта (ментора) реалізувати свій проєкт», — зазначає Наталія Слинько, програмний директор Фонду Східна Європа.

Подати заявку на участь у Школі можна за посиланням до 27 квітня 2020 року. Участь у школі можуть братимісцеві організації з розвитку підприємництва, включаючи агентства місцевого розвитку, центри розвитку бізнесу та підтримки бізнесу, які працюють на рівні міст та ОТГ з населенням не більше 100 000 осіб. До участі в конкурсі також запрошуються ініціативні групи, які мають на меті підтримку/розвиток підприємництва та планують створити відповідні організації. 

Детальніше про Школу та умови конкурсу читайте за посиланням. Результати конкурсу буде оголошено у травні 2020 року. Відеозвернення від організаторів Школи до потенційних учасників дивіться за посиланням.

Школа організацій з розвитку підприємництва: 2-й компонент «На варті інтересів бізнесу» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Довідково:

Школа складається з двох компонентів. Фокус першого компоненту, що реалізується CIVITTA, — залучення малих та середніх підприємств до місцевого економічного врядування, налагодження діалогу та об’єднання зусиль влади та підприємців для місцевого економічного
розвитку. Другий компонент, який реалізує Фонд Східна Європа, спрямований на моніторинг діяльності місцевої влади та збільшення прозорості у взаємодії локального бізнесу з владою.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також сприяє формуванню ефективної торгової політики, щоб забезпечити МСП можливістю скористатись перевагами від міжнародної торгівлі.