Міськрайонна газета

ЧИ ВДАСТЬСЯ ЗЕКОНОМИТИ ЗА РАХУНОК УЩІЛЬНЕННЯ?

25 жовтня на базі Лебединської центральної районної лікарні відбулося розширене виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, молоді, культури та соціального захисту населення

На порядку денному – погодження проекту рішення районної ради про передачу частини приміщення лікарні, в якому знаходиться стоматологічне відділення, зі спільної власності територіальних громад сіл Лебединського району до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області для розміщення навчальних кімнат Лебединського медичного училища ім. проф. М.І. Сітенка.

Дане питання було розглянуто 23 вересня на черговій сесії районної ради. Рішення не було прийнято, але депутати дійшли згоди щодо вивчення питання з виїздом на місце з метою вироблення висновків та рекомендацій.

В засіданні взяли участь голова районної ради Василь Калита, заступник голови районної ради Світлана Горошко, голова райдержадміністрації Віктор Химич, заступник голови райдержадміністрації Іван Легкий, головний лікар комунальної установи Лебединська центральна районна лікарня Владислав Шепіль, директор Лебединського медичного училища ім. проф. М.І. Сітенка Олександр Удодік, начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Лапоног, голови постійних комісій районної ради, депутати районної ради.

Присутні заслухали директора медичного училища Олександра Удодіка, який наголосив на необхідності прийняття даного рішення, так як медичному училищу не вистачає приміщень для проведення практичних занять. І в разі передачі, приміщення буде збережено, а з обласного бюджету будуть виділятися кошти на його ремонт і утримання.

Ряд депутатів висловили своє негативне ставлення щодо передачі майна в обласне підпорядкування.

Зокрема, депутат районної ради Сергій Древаль запропонував не віддавати приміщення, а передати в оренду на певний термін.

Депутат районної ради Микола Індик вніс пропозицію звернутися з клопотанням до Сумської обласної ради про виділення коштів з обласного бюджету на ремонт приміщення, в яке планується перевести стоматологічне відділення.

З даного питання виступив і головний лікар центральної районної лікарні Владислав Шепіль, який пояснив присутнім, що переведення стоматологічного відділення в інше приміщення, яке перебуває в кращому технічному стані, викликане необхідністю економії коштів на його опалення. А щоб приміщення не пустувало і не руйнувалося, його необхідно задіяти.

Члени постійної комісії районної ради з питань бюджету, планування, регуляторної діяльності і управління майном, яку очолює депутат районної ради Микола Коренєв, запропонували підтримати проект рішення про передачу частини приміщення, щоб обласна рада виділила кошти на ремонт та утримання в належному стані.

Після обговорення присутні на засіданні оглянули будівлю стоматологічного відділення, колишньої дитячої поліклініки, гінекологічного відділення.

У підсумку постійна комісія вирішила погодити проект рішення районної ради «Про передачу частини приміщення» та рекомендувати голові районної ради В.Г. Калиті внести його на розгляд чергової сесії районної ради.