Міськрайонна газета

РЕМОНТ ХІРУРГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

За словами голови райдержадміністрації С. Лук’яненка, важливою складовою процесу модернізації охорони здоров’я є створення належних умов для роботи медичного персоналу, а також підвищення комфортності для перебування пацієнтів в медичних закладах.

З цією метою в медичних закладах району проводяться поточні та капітальні ремонти, закуповується нове медичне обладнання. Це дозволяє підвищити якість надання медичних послуг та наблизити медицину до людей, зробити її доступною для кожного жителя Лебединщини.

Тож очільник району, ще на початку своєї діяльності на посаді голови райдержадміністрації, об’їжджаючи установи і організації районного підпорядкування з метою виявлення та вирішення проблемних питань, спільно з працівниками хірургічного відділення Лебединської ЦРЛ на чолі з головним лікарем Владиславом Шепілем та лікарем-хірургом Тетяною Валюх вирішили покращити умови для хворих і зробити ремонт операційних блоків лікарні.

На сьогодні за кошти спонсорів, підприємців міста і району, вже встановлено 4 метало-пластикових вікна, проведено заміну старої системи опалення операційних блоків на більш сучасну, повністю замінено електропроводку. Ремонтні роботи другого операційного блоку на даний момент продовжуються. Залучено всього 74 тис.грн.

Завдяки тому, що встановили метало-пластикові вікна, у приміщенні навіть узимку буде затишно й тепло. Сподіваємось, що тепер перебування в лікарні для людей стане набагато приємнішим і, можливо, навіть сприятиме швидшому одужанню.