Міськрайонна газета

Шановні жителі Лебединського району!

 

На 25 жовтня 2015 року Верховною Радою України призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців  відділ ведення Державного реєстру виборців Лебединської райдержадміністрації прохає Вас перевірити свої персональні дані в базі Реєстру виборців.

Це можна зробити за допомогою Інтернету, зайшовши на офіційному сайті ЦВК у розділ «Державний реєстр виборців» та зареєструвавшись у закладці «Особистий кабінет виборця». А також, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців, що знаходиться за адресою: м. Лебедин, вул. Сумська, буд.12, 3 поверх, кабінет № 32.

         Особливо це стосується виборців:

-             які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);

-             колишніх військовослужбовців строкової служби;

-             громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

-             виборців, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них. та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

          При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – документ, що підтверджує ці зміни.

         Прийом громадян у відділі здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 8.00 год. до 17.00 год. Обідня перерва: з 12.00 год. до 13.00 год. Телефон для довідок 2-10-39.