Міськрайонна газета

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2015

ОГОЛОШЕННЯ!

При Сумській обласній державній адміністрації

в день проведення голосування на місцевих виборах

25 жовтня 2015 року

з метою забезпечення вирішення невідкладних питань та запобігання вчиненню правопорушень на виборчих дільницях

працює безкоштовна телефонна «гаряча лінія» для жителів Сумської області

0-800-301-501 (з 8:00 до 20:00)

ДУ «Сумський обласний контактний центр»

ДО 14 ЖОВТНЯ КОЖЕН ВИБОРЕЦЬ МАЄ ОТРИМАТИ ІМЕННЕ ЗАПРОШЕННЯ

Про це в «прямому ефірі" обласного радіо поінформувала начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців облдержадміністрації Ірина БІЛАН

 «14 жовтня – відведений законодавством термін для отримання іменного запрошення на чергові місцеві вибори. Якщо до цієї дати воно так і не надійшло (чи містить неточності), то виборцям необхідно звернутися до 19 жовтня до місцевого відділу ведення Державного реєстру виборців або ж до дільничної виборчої комісії. При собі потрібно мати паспорт», – зауважила Ірина Білан.

Шановні жителі Лебединського району!

 На 25 жовтня 2015 року Верховною Радою України призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців  відділ ведення Державного реєстру виборців Лебединської райдержадміністрації прохає Вас перевірити свої персональні дані в базі Реєстру виборців.

Це можна зробити за допомогою Інтернету, зайшовши на офіційному сайті ЦВК у розділ «Державний реєстр виборців» та зареєструвавшись у закладці «Особистий кабінет виборця». А також, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців, що знаходиться за адресою: м. Лебедин, вул. Сумська, буд.12, 3 поверх, кабінет № 32.