Міськрайонна газета

ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Інформація оновлена: 10.02.2020

Інвестиційні пропозиції Лебединського району - 2020

Для створення сприятливих умов з метою реалізації інвестиційних ідей, пропозицій, проектів у районі запроваджено «єдине інвестиційне вікно», cтворена база інвестиційних проектів, вільних земельних ділянок та виробничих  приміщень, які розміщені на сайті райдержадміністрації.

Розроблені інвестиційні проекти, які  започатковані для реалізації за принципом "єдиного інвестиційного вікна": 

1.Впровадження повнокольорового друку для виготовлення етикетної, книжково-журнальної продукції та пакувальної тари.

2.Створення об’єктів інфраструктури до заповідника «Михайлівська цілина».

3.Туристичний маршрут до озера Шелехівське та села Межиріч Лебединського району Сумської області

 

КАПІТАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ

У січні–червні 2019р. підприємствами та організаціями Лебединського району за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 50,2 млн.грн капітальних інвестицій, що складає 1,7% загального обсягу по області. У розрахунку на одну особу в районі припадає 2598,1 грн капітальних інвестицій (в цілому по області – 2761,1 грн на 1 особу).

СТАТИСТИКА ПРО КАПІТАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ

У січні–березні 2018 р. підприємствами та організаціями Лебединського району за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 32,7 млн.грн капітальних інвестицій, що складає 2,7% загального обсягу по області.

У розрахунку на одну особу в районі припадає 1665,9 грн капітальних інвестицій (в цілому по області – 1102,7 грн на одну особу).

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ТПП УКРАЇНИ - ВАШ ПОМІЧНИК У ПОШУКУ ІНВЕСТОРІВ ТА РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

Відділ економічного розвитку і торгівлі Лебединської райдержадміністрації інформує про оновлення інвестиційного порталу ТПП України, який покликаний допомогти українським підприємцям у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів, продажу бізнесу, стартапів, земельних делянок. У свою чергу, для українських та іноземних інвесторів інвестиційний портал є зручним інтрументом для пошуку актуальних українських проектів.

УЧАСТЬ У ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЛЯХ ЗА КОРДОНОМ

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомило про офіційне приєднання України до Угоди Світової організації торгівлі про державні закупівлі (AgreementonGovernmentProcurement,GPA).

З 18 травня 2016 року українські компанії отримали право брати участь у державних закупівлях 45 країн-учасниць угоди GPA, серед яких: країни ЄС, Японія, США, Корея, Тайвань, Сінгапур, Гонконг і Канада. Загальний об’єм ринку держзакупівель СОТ оцінюється в 1,7 трильйона доларів щорічно, що більш ніж у 30 разів перевищує об’єм українського експорту у 2014 році.