Міськрайонна газета

З МЕТОЮ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ АГРАРІЇВ

 Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Оксани Лихини відбулась нарада з пошуку рішень на проблемні питання  щодо заготівлі молока у населення.

Для участі в нараді були запрошені спеціалісти управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрації та ветеринарної медицини, сільські голови, заготовачі молока, які працюють на території району.

Як зауважив начальник управління АПР Борис Лубенський, найбільш проблемними питаннями для населення є якість молока, створення стаціонарних молокоприймальних пунктів, заборгованість за здане молоко.

Учасники наради висловлювали свої погляди на проблеми заготівлі та шляхи їх подолання. На дотриманні правил заготівлі молока в населення вкотре наголошував начальник управління ветеринарної медицини в Лебединському районі Олександр Хрін.

За результатами обговорення прийнято рішення звернутись до Міністерства аграрної політики та продовольства України і Державної фіскальної служби України з пропозицією внести зміни до нормативно-правових актів, що регулюють процедуру закупівлі молока у населення.