Міськрайонна газета

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

Сектор документообігу і контролю апарату Лебединської районної державної адміністрації

42200, м. Лебедин, вул. Сумська,12,

тел. (05445) 2-17-36

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Список працівників

Положення

Структура сектору


 

 

 

 

ДО ВІДОМА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

На офіційному веб-сайті Верховного Суду України у розділі «До уваги суб’єктів владних повноважень!» (http://bit.ly/366R81I) розміщено постанову від 31 жовтня 2019 року у справі № 813/1960/18 (http://bit.ly/30xrd1N), яка містить обов’язкові для застосування висновки щодо поширення дії Закону України «Про звернення громадян» на звернення громадських організацій та їх керівників.

 

 У зв'язку з дотриманням режиму карантину прийом громадян  тимчасово призупинено!

ОГОЛОШЕННЯ

 

Урядова «гаряча лінія» - 1545

 Урядова «гаряча лінія»– механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово

 

ЖОДНЕ ЗВЕРНЕННЯ НЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПОЗА УВАГОЮ

Практика в режимі “живого” спілкування дозволяє наблизити інформаційні та консультативні послуги до населення і прискорити вирішення важливих суспільних питань

27 листопада 2018 року особистий прийом громадян голова райдержадміністрації Віктор ХИМИЧ провів у Пристайлівській  сільській раді

ВІДБУВСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У БИШКІНСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом районної державної адміністрації, 5 листопада 2018 року голова райдержадміністрації Віктор ХИМИЧ провів виїзний прийом громадян на території Бишкінської сільської ради. В ході прийому жителями сільської ради піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема : забезпечення скрапленим балонним газом, проведення медичної реформи та укладання декларацій з лікарями, відновлення роботи поштового відділення, підвищення закупівельних цін на молоко, проблема з доставкою пенсії у віддалені населені пункти виїзним поштовим відділенням, можливості використання приміщення школи, створення громадського пасовища, розбиття дорожнього покриття великоваговими автомобілями  та проведення ремонту дороги Лебедин-Суми, тощо. В ході виїзного прийому  керівником району було надано вичерпні відповіді на більшість питань; стосовно інших - дані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації. Вирішення проблемних питань взято під особистий контроль.

З МЕТОЮ СВОЄЧАСНОГО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ СІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ ТА КОЖНОЇ ЛЮДИНИ ОКРЕМО

День віддаленого села: виїзна громадська приймальня відбулась під керівництвом голови Лебединської райдержадміністрації Віктора ХИМИЧА на території  Маловисторопської сільської ради

Жителями даної сільської ради піднімались питання щодо можливості заготівлі сухостою та повалених дерев у лісосмугах, проведення прочистки ліній електропередач по вул. Привокзальна та упорядкування ліній електропередач по вул. Садовій с. Залізничне, медичного обслуговування жителів сільської ради, ремонту доріг та здійснення контролю якості проведення ремонтних робіт на дорогах, благоустрою та санітарного стану села, призначення листонош у поштовому відділенні, можливості виїзду лаборанта в с.М.Вистороп для проведення медичних досліджень, та об'єднання територіальних громад.