Міськрайонна газета

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ДОРОГАХ ТА ОБОЧИНАХ!

Нещодавно на одній із вулиць міста Лебедин сталась жахлива подія - молодик, їдучи на автомобілі, перевищуючи необхідну швидкість, не впорався із керуванням та здійснив наїзд на жінку похилого віку. Внаслідок, вказаного наїзду жінка померла
В ході слідства вказаного кримінального провадження встановлені необхідні фактичні обставини події та, після проведення необхідних експертиз досліджень, обвинувальний акт спрямований до суду для розгляду по суті.
Обставини здійснення наїзду вказують на те, що потерпіла знаходилась на узбіччі в денну пору дня та чекала приїзду автобуса.
Дії горе водія кваліфіковані за ч. 2 ст. 286 КК України - порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого. У разі доведення його вини у суді максимальне покарання сягає позбавлення волі до 8 років.
Слід іще раз наголосити, що і водії, і пішоходи, задля збереження свого здоров’я та життя, мають звертати увагу на дорожню обстановку, дії інших учасників руху та адекватно на них реагувати.