Міськрайонна газета

ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ, ЩО СПРИЧИНИЛО СМЕРТЬ ПОТЕРПІЛОГО – ЗАКОННЕ ПОКАРАННЯ

Лебединським відділом Роменської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України

Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин Т. 29.09.2017 близько 22 год.40 хв. керував автомобілем «ВАЗ-210994», та рухаючись по вул. Г. Майдану в напрямку пл. Соборна, м. Лебедин на великій швидкості, наблизившись до нерегульованого пішохідного переходу, не зупинився, та при виникненні небезпеки для руху, не вжив заходів для зменшення швидкості аж до повної зупинки транспортного засобу, здійснив наїзд на пішохода Ш., який перетинав проїзну частину вул. Г.Майдану в м. Лебедин по нерегульованому пішохідному переходу зліва направо по напрямку руху транспортного засобу.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди пішохід Ш. помер на місці.

За результатами судового розгляду кримінального провадження Лебединським районним судом обвинуваченому призначено покарання у виді позбавлення волі строком 5 років.

Не погодившись з вказаною мірою покарання, обвинувачений оскаржив вирок Лебединського районного суду в апеляційному порядку.

За результатами перегляду  Сумським апеляційним судом, вирок Лебединського районного суду залишено без змін.

На даний час, засудженого Т. затримано та направлено до місць відбування покарання.