Міськрайонна газета

СПОСТЕРЕЖНА КОМІСІЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПІДВЕЛА ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА 2017 РІК

18 січня 2018 року відбулось засідання спостережної комісії, яке провела перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії Оксана Лихина

Члени комісії підвели підсумки роботи дорадчого органу за 2017 рік, яка була спрямована на організацію громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів осіб умовно-достроково звільнених від відбування покарання.

Так, протягом звітного періоду проведено 6 засідань спостережної комісії, на яких розглядались питання щодо організації працевлаштування та профорієнтації осіб, звільнених від відбування покарання, надання допомоги у соціальній адаптації цим особам, поведінки та способу життя осіб, що перебувають на обліку в районному відділі кримінально-виконавчої інспекції. У своїй роботі комісія тісно співпрацює з Лебединським районним відділом кримінально-виконавчої інспекції, міськрайонним центром зайнятості, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центральною районною лікарнею,  місцевими засобами масової інформації.

Спостережна комісія при Лебединській районній державній адміністрації, продовжує виконувати свої повноваження, покладені на неї відповідно чинного законодавства. Члени комісії затвердили план роботи на 2018 рік.