Міськрайонна газета

ДО 4 РОКІВ ТА 1 МІСЯЦЯ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ ЗАСУДЖЕНО МЕШКАНЦЯ М. ЛЕБЕДИН ЗА НАРУГУ НАД МОГИЛОЮ

Лебединським відділом Роменської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення стосовно мешканця м. Лебедин, який незаконно заволодів металевими предметами з місць поховання на «Покрівському» кладовищі в м. Лебедин . За рішенням суду обвинуваченого визнано винним за ч. 3 ст. 297 (наруга над могилою) КК України та призначено покарання – 4 роки та 1 місяць позбавлення волі

Досудовим розслідуванням встановлено та доведено в суді, що мешканець м. Лебедин, бажаючи якнайшвидшої наживи, нехтуючи суспільними відносинами, що забезпечують загальноприйняті моральні принципи та релігійні традиції щодо поховання померлих, демонструючи своє зневажливе ставлення до місць поховання, виявивши неповагу до пам’яті і праху покійних,  умисно на «Покрівському» кладовищі м. Лебедин  з місця поховання померлих викрав металеві предмети, тим самим завдавши моральної шкоди рідним та близьким померлих.

Незважаючи на незначну суму завданих збитків, Лебединським відділом Роменської місцевої прокуратури  запропоновано та судом призначено покарання за вказаний злочин проти моральності  у виді позбавлення волі строком на 4 роки та 1 місяць.