Міськрайонна газета

ДІЄМО В ІНТЕРЕСАХ ДЕРЖАВИ

Господарським судом Сумської області 03.04.2017 задоволено позов Роменської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Лебединської міської ради про стягнення заборгованості з орендної плати на суму 530 тис. грн.

Встановлено, що між Лебединською міською радою та публічним акціонерним товариством 30.01.2012 укладено договір оренди землі несільськогосподарського призначення - для промислового використання, яка знаходиться в місті Лебедин, строком 49 років.

Разом з тим, за період з 01.08.2015 по 24.01.2017 підприємство орендну плату не сплачувало, внаслідок чого виникла заборгованість на суму 530 тис. грн.

Тому, з метою захисту інтересів держави Роменська місцева прокуратура звернулася з позовною заявою до суду.

Прокуратурою і надалі вживатимуться заходи щодо захисту інтересів держави та громади у сфері використання комунального майна.

Водночас, з урахуванням того, що органи прокуратури відповідно до законодавства позбавлені права на проведення перевірок, з метою ефективного застосування представницьких повноважень Роменська місцева прокуратура розраховує на підтримку органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутатського корпусу та громадськості щодо повідомлення про незаконне вибуття з державної та комунальної власності майна задля його подальшого використання на користь держави і територіальних громад.