Міськрайонна газета

ЗА КРАДІЖКУ ЧУЖОГО МАЙНА – СУВОРЕ ПОКАРАННЯ

Лебединським відділом Роменської місцевої прокуратури підтримувалось публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 289 КК України «Незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно»

Досудовим розслідуванням встановлено, що мешканець одного із сіл Лебединського району, приїхавши до районного центру, вирішив незаконно заволодіти транспортним засобом, а саме мопедом марки «Дельта», який знаходився поблизу одного із розважальних закладів міста. Реалізуючи свій злочинний корисливий умисел, направлений на незаконне заволодіння чужим майном, будучи особою, яка раніше вчиняла аналогічні злочини, зловмисник шляхом замикання проводки мопеда завів його та поїхав, в подальшому розпорядившись ним на власний розсуд.

Однак, вказаний громадянин на цьому не зупинився і вже через два місяці таким же способом викрав інший мопед поблизу центральної районної лікарні в м. Лебедин.

Своїми незаконними діями злочинець завдав матеріального збитку потерпілим на загальну суму більш ніж  8 тисяч гривень.

За результатами судового розгляду кримінального провадження, Лебединським районним судом обвинуваченому призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі без конфіскації майна.