Міськрайонна газета

В ІНТЕРЕСАХ ДЕРЖАВИ

У І кварталі 2017 року Лебединським відділом Роменської місцевої прокуратури у ході здійснення представницьких повноважень із метою захисту інтересів держави заявлено 4 позови на загальну суму 669440,24 грн., також заявлено позов про припинення незаконно набутого права на користування землею площею понад 14 га

Так, в інтересах держави в особі Лебединської міської ради заявлено 2 позови про стягнення заборгованості по орендній платі. Юридичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності не сплачували грошові кошти за користування земельними ділянками, які належать місту, внаслідок чого завдано шкоду охоронюваним законом державним та громадським інтересам.

В інтересах держави у особі Українського державного фонду підтримки фермерського господарства заявлено 2 позови про стягнення заборгованості за договорами  про надання фінансової підтримки (допомоги ) фермерському господарству.

Прокуратурою виявлено факт незаконного набуття права на користування земельною ділянкою комунальної власності. Відповідно до документів комунальний заклад  уклав договір із селянським господарством про спільну діяльність щодо обробітку земельної ділянки, за відсутності повноважень на укладання відповідної угоди. Внаслідок своєчасного виявлення та реагування на порушення законодавства вжито заходів щодо охоронюваним законом державним та громадським інтересам.