Міськрайонна газета

РОЗСЛІДУВАННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ ТРИВАЄ

Лебединським відділом Роменської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом привласнення або розтрати майна ДП «Лебединський агролісгосп» або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
У рамках кримінального провадження встановлено, що колишній директор указаного комунального підприємства безпідставно виплатила премії працівникам, чим здійснила розтрату коштів ДП «Лебединський агролісгосп» на суму близько 100 тис. грн. На даний час їй оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України. У рамках вказаного кримінального провадження розслідується також факт привласнення 175 дерев різних порід вартістю понад 1,2 млн грн. На даний час досудове розслідування триває.

Довідково: санкція інкримінованої підозрюваній статті передбачає обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.