Міськрайонна газета

ПЕРЕДПЛАТНА КАМПАНІЯ БЮЛЕТЕНЯ «ОФІЦІЙНИЙ ВІСНИК УКРАЇНИ» НА 2016 РІК СТАРТУВАЛА

 

   «Офіційний вісник України» — найповніше офіційне видання, в якому публікуються державною мовою повні тексти нормативно-правових актів: закони України, постанови Верховної Ради України, акти Конституційного Суду України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, нормативно-правові акти Національного банку України, нормативно-правові акти міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, міжнародні договори України, що набрали чинності, європейські конвенції, рішення Європейського суду з прав людини тощо.
Починаючи з 1998 року для зручності користування «Офіційний вісник України», крім журнальної версії, випускається також в електронному варіанті на дисках. 

 За минулі роки значно зросла кількість прийнятих нормативно-правових актів, внаслідок чого збільшився обсяг публікацій у журналі «Офіційний вісник України». Це зумовило ріст кількості змін і доповнень до раніше прийнятих актів та збільшення щомісячного обсягу комплектів «Зміни», який на сьогодні складає приблизно 1000 сторінок, що позначаються на вартості видання.

 На підставі зазначеного та з метою застосування досягнень новітніх технологій запроваджується заміна паперової технології упорядкування нормативно-правових актів на електронну.

 У зв'язку з цим із січня 2010 року змінено формат видання збірника «Систематичне зібрання чинного законодавства України» та із січня 2014 року змінено формат видання збірника «Офіційний вісник України. Зі змінами».

 Придбати бюлетень «Офіційний вісник України» можна і безпосередньо у відділі збуту ДП «Українська правова інформація» за адресою: 01601, м. Київ, пров. Рильський, 8а, тел.: (044) 278-0074, 353-5702;353-57-02; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Безкоштовна послуга для читачів – розсилка електронною поштою щоденних анонсів законодавства України доступна на сайті.

 Передплату видання можна оформити у всіх поштових відділеннях, також у передплатних агенціях