Міськрайонна газета

ІНДИВІДУАЛЬНА РОБОТА ІЗ СУБ’ЄКТАМИ ПРОБАЦІЇ

15 червня 2020 року з метою попередження вчинення засудженими, повторних кримінальних правопорушень працівниками Лебединського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області спільно з юристом Лебединського бюро безоплатної правової допомоги Євгенією Логвиненко із суб’єктами пробації, дотримуючись карантинних заходів, були проведені індивідуальні профілактичні бесіди

Під час бесіди суб’єктам пробації було нагадано порядок та умови відбування покарання з випробування, а також вкотре роз’яснено про наслідки ухилення від відбування покарання з випробуванням згідно ч. 2 ст. 78 КК України. При проведенні індивідуальної бесіди кожному засудженому було наголошено на особистій відповідальності та усвідомленні  важливості виконання обов’язків покладених судом.

 «Кожен з вас несе персональну відповідальність за свої вчинки. І лише свідоме ставлення  до відбування покарання та бажання виправитися  є важливим завданням для кожного. Невиконання обов’язків, покладених судом ставить під сумнів ваше майбутнє!» - зверталися до суб’єктів пробації  фахівець Лебединського районного сектору Вікторія Павлішена та провідний інспектор Лебединського районного сектору Антоніна Магаляс.