Міськрайонна газета

ПЕРЕВІРЕНА ГОТОВНІСТЬ МОБІЛЬНОЇ ОПЕРАТИВНОЇ ГРУПИ ДО ДІЙ В УМОВАХ РЕЖИМУ ПІДВИЩЕНОЇ ГОТОВНОСТІ

 

На виконання протоколу селекторної наради з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури, яку провів Прем’єр-міністр України Яценюк А.П. 23.01.15 р., у відповідності до вимог окремого доручення Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 23.01.2015 № В-24 «Про створення мобільних груп реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру» та розпорядження Голови Сумської обласної державної адміністрації від 28.01.2015 № 41-ОД «Про приведення територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в режим підвищеної готовності» спільним рішенням районної та міської комісій з питань ТЕБ та НС від 27.01.2015 (протокол № 2/1), створена мобільна оперативна група для оперативного реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру на найважливіших об’єктах інфраструктури  м. Лебедина та Лебединського району. За мобільною групою закріплено 12 одиниць техніки та 18 чол. особового складу.

5 лютого 2015 року керівником мобільної оперативної групи, заступником голови Лебединської районної державної адміністрації за участю Лебединського районного сектору УДСНС України у Сумській області проведена практична перевірка готовності до дій за призначенням мобільної групи для забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру за сигналом «Збір».

Особлива увага при проведенні перевірки зверталась на своєчасність прибуття на місце збору та на технічний стан та забезпеченість автомобільної техніки пально-мастильними матеріалами, наявність необхідного обладнання (спорядження) у відповідності з відомчими нормами належності, забезпеченість персоналу (працівників) чергових (аварійних) служб спеціальним захисним одягом.

Проведена перевірка показала високий рівень готовності мобільної групи та  закріплених за нею сил і засобів для забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру.