Міськрайонна газета

Спільне засідання районної та міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

27 січня 2015 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації І.Легкого  та заступника міського голови С. Хобота відбулось спільне засідання районної та міської комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій з питання щодо створення мобільної оперативної групи для оперативного реагування га надзвичайні ситуації техногенного характеру на найважливіших об’єктах інфраструктури  м. Лебедин та Лебединського району.

На виконання рішення селекторної наради з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури під керівництвом Прем’єр-Міністра України Яценюка А.П.  від 23.01.2015 р., комісія вирішила:

1.Створити мобільну оперативну групу для оперативного реагування га надзвичайні ситуації техногенного характеру на найважливіших об’єктах інфраструктури  м. Лебедин та Лебединського району та затвердити її персональний склад.

2. Мобільній оперативній групі у своїй діяльності керуватися Положенням про мобільну оперативну групу, затвердженого розпорялденням голови Лебединської райдержадміністрації від 13.10.2010 № 556.

3. Для  оперативного реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру закріпити за мобільною оперативною групою сили і засоби.