Міськрайонна газета

ГРОМАДСЬКА РАДА ГОТОВА ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВТІЛЕННІ В ЖИТТЯ ВСІХ ПЛАНІВ, ЩО ПРИЗВЕДУТЬ ДО ПОКРАЩЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ

Зважаючи на останні події, що відбуваються в суспільстві і державі, посилення представницьких та виконавчих  органів влади з одночасним зміцненням механізмів громадського контролю має велике значення. Цими днями в райдержадміністрації під керівництвом В. Волощука відбулось чергове засідання громадської ради, яка є посередником між владою і громадськістю. Це представники громадських об'єднань, які можуть донести до своїх однодумців інформацію про діяльність влади, та навпаки - думки, пропозиції, зауваження від пересічних громадян до владних структур щодо їхньої діяльності.

 

Цього разу членами громадської ради було розглянуто ряд актуальних питань соціально-економічного розвитку Лебединського району: 1. Про стан підтримки діяльності громадських об'єднань соціального спрямування. (Доповідала начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Л. Білокобильська) 2. Про стан виконання угод про соціально-економічне співробітництво за 2013 рік та укладення їх на 2014 рік. (Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Б. Лубенський). 3. Про хід виконання районної програми  освітлення населених пунктів району на 2012-2015 роки. (Начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури райдержадміністрації В. Химича).

У ході обговорення даних питань представники різних інститутів громадянського суспільства висловлювали свої пропозиції щодо вирішення проблемних питань району, які обов’язково будуть враховані при підготовці відповідних розпоряджень, доручень та програм.

Підводячи підсумки наради голова громадської ради В. Волощук наголосив на тому, що на даному етапі розвитку нашого регіону важливим є запровадження суспільної моделі, відповідно до якої питання життєдіяльності наших громадян   вирішується самими громадянами та добровільно створеними ними об’єднаннями на основі узгодження індивідуальних і групових інтересів. Успішне функціонування такої моделі передбачає набуття громадянами нових якостей патріотичного налаштування, політичної та соціальної активності, вимогливості до влади у поєднанні з особистою відповідальністю.