Міськрайонна газета

РІЗДВЯНИЙ КУБОК З ВОЛЕЙБОЛУ - 2020

17 січня в спортивному залі Лебединського педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка була проведена відкрита першість Лебединської районної ДЮСШ з волейболу серед юнаків 2002 р.н. та молодші на приз «Різдвяний кубок»

Змагання розпочалися з товариської зустрічі між збірної  команди Лебединської районної ДЮСШ та командою Лебединського педагогічного коледжу. В напруженій боротьбі перемогу виборола команда педагогічного коледжу.

РІЗДВЯНИЙ КУБОК РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ

10 січня в спортивному залі Лебединського медичного училища ім. проф. М.І. Сітенка відбулася відкрита першість Лебединської районної ДЮСШ з футзалу серед юнаків 2002 р.н. та молодші на приз «Різдвяний кубок»

В напруженій боротьбі володарем Різдвяного кубку стала команда Будильського НВК (тренер-викладач Бєлих Д.В.). В номінаціях були відзначені: «Кращий гравець» - Школа Валентин, «Кращий воротар» - Васильченко Сергій, «Кращий бомбардир» - Добронос Віталій. Переможці, призери та відзначені у номінаціях гравці нагороджені грамотами Лебединської районної ДЮСШ та подарунками від сектору молоді та спорту Лебединської районної державної адміністрації.

РІЗДВЯНИЙ КУБОК З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ШКІЛЬНИХ КОМАНД

20 грудня на базі Михайлівської ЗОШ відбулася відкрита першість Лебединської районної ДЮСШ з футзалу серед юнаків 2008 – 2009 р.н.

Змагання проводилися за коловою системою. За результатами зіграних ігор впевнену перемогу здобула команда Будильського НВК (тренер – викладач Бєлих Д.В.), ІІ місце зайняла команда Василівського ліцею (тренер – викладач Хоменко С.М.), ІІІ місце посіла команда Межирічської ЗОШ (тренер – викладач Легкий М.О.).

У номінаціях були відзначені: «кращий гравець» - Шляхтюк Олександр, «Кращий бомбардир» - Семенюта Віталій (Будильський НВК), «Кращий воротар» - Парфило Олександр (Василівський ліцей). Переможці, призери, відзначені у номінаціях гравці нагороджені грамотами Лебединської районної ДЮСШ та подарунками сектору молоді та спорту Лебединської районної державної адміністрації.

КОМАНДА ПРЕДСТАВНИКІВ ЛЕБЕДИНЩИНИ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ІІ СПОРТИВНИХ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ІГРАХ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Нещодавно команда представників Лебединщини у складі 17 осіб взяла участь у ІІ спортивних інтеграційних іграх для людей з обмеженими фізичними можливостями, які проходили в м.Суми

Змагання включали: віджимання від підлоги, ігри з м’ячем, міні-боулінг. За підсумками суддів нагороди отримали: Шелест Валентина (ІІІ місце-шахи), за активну участь грамотами відзначені Андрій Добробаба та Раїса Таран.

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ З ФУТЗАЛУ

22 листопада в спортивному залі Лебединського медичного училища ім. проф. М.І. Сітенка відбулася відкрита першість Лебединської районної ДЮСШ з фут залу серед юнаків 2006 – 2007 р.н.

У змаганнях приймали участь команди Будильського, Рябушківського, Будильського НВК, Михайлівської ЗОШ та Василівського ліцею. Змагання проходили за коловою системою. За результатами зіграних ігор впевнену перемогу виборола команда Павленківського НВК (вчитель Олександр В’юн), ІІ місце зайняла команда Михайлівської ЗОШ (тренер-викладач Олександр Семененко), ІІІ місце посіла команда Будильського НВК (тренер-викладач Дмитро Бєлих).