Міськрайонна газета

УЧАСНИКИ АТО МАЮТЬ ПРАВО НА САНАТОРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ

Безкоштовними путівками на санаторно-курортне лікування забезпечуються:

 1) учасників бойових дій — щороку строком на 18—21 день;

 2) інвалідів війни — позачергово щороку строком на 18—21 день;

Згідно постанови для отримання путівки особа повинна перебувати на обліку в управлінні соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.

Для взяття на облік особа чи її законний представник:

-         подає заяву;

-         медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о;

-         копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

-         копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України №110 від 1 березня 2017 року учасники АТО мають право самостійно вибирати заклад санаторно-курортного лікування. З метою якісного надання послуг обраний заклад повинен відповідати вимогам встановленим постановою. За інформацією, щодо вибору санаторно-курортних закладів, можливостей лікування, умов проживання та харчування, вартості путівки особа може звернутися до управління соціального захисту.

Надання  путівки учаснику АТО оформляється шляхом укладання тристороннього договору між органом соціального захисту, особою та адміністрацією обраного санаторію.

Упродовж 9 місяців оздоровлено 3 учасника бойових дій з числа учасників АТО Лебединського району, з них 2 учасника АТО за кошти районного бюджету.