Міськрайонна газета

КРОКУЄМО ДО ВИБОРУ ВДАЛОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СТЕЖИНИ

12 липня  фахівцями Лебединської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості було проведено  інтерактивний захід для молоді  Обласного дитячого  багатопрофільного  санаторію "Лебедин"

Це інтерактивний захід розважального характеру, що дозволяє дітям в ігровій формі отримати чимало цікавої і корисної інформації, необхідної для здійснення виваженого вибору майбутньої професії. 
        Для учнів було проведено захід в ігровій  формі. Діти відгадували  ребуси, складали прислів'я, грали в гру"Най-Най", зображали пантоміму "Відгадай професію". Під час заходу школярі змагалися, дізналися чимало нової інформації про світ професій, демонстрували свої знання, винахідливість та мали можливість поміркувати й самостійно визначити, які саме здібності потрібні для тієї чи іншої професії, чи володіють вони такими якостями. 
       Провідний фахівець з профорієнтації Вікторія  Піженко  навчала дітей орієнтуватись у світі професій та краще усвідомлювати особливості професій, пов’язаних із престижністю та попитом на ринку праці, за допомогою профорієнтаційних ігор «Вибір професії» та «Якби я став…».
Крім цього, усі бажаючі мали змогу ознайомитися з численними інформаційними матеріалами; пройти профдіагностичне тестування, отримати відповідні поради, індивідуальні консультації щодо вдалого професійного вибору та шляхи уникнення типових помилок при виборі професії. 
       У заході взяли участь 30 дітей, найактивніші з яких отримали заохочувальні призи. 
Відпочинок для дітей був приємним, корисним та змістовним.