Міськрайонна газета

ЛЕБЕДИНЩИНА ПІДТРИМУЄ АКЦІЮ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

Насильство і жорстокість в сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й змушують страждати дітей. Страждають не лише від насильства стосовно себе, а також, спостерігаючи за насильством у своїй сім’ї, у майбутньому переносять цей негативний досвід у власне життя

Лебединський район приєднується до щорічної акції "16 днів проти насильства" .

Щорічна акція «16 днів проти насильства» включає в себе такі символічні дати:

25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день осіб з інвалідністю, 5 грудня – Міжнародний день волонтера,  6 грудня – річниця інциденту в Монреалі, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Таким чином, майже кожний день від 25 листопада до 10 грудня означений фактами та аргументами стосовно того, що будь-які форми насильства (у громадській чи приватній сферах) є порушенням  прав  людини.

Україна приєдналася до акції «16 днів проти насильства» 2001 року. Через рік заходи та ініціативи акції, проголошеної другим Всеукраїнським конгресом жінок, пройшли вже у 20 регіонах України, об’єднали 75  всеукраїнських громадських організацій та широке коло представників державних структур.

Інформаційна кампанія «16 днів проти насильства» закликає усе суспільство до активних дій і «нульової» толерантності до насильства, яке немає виправдань при будь-яких обставинах.