Міськрайонна газета

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЩО ОТРИМУЮТЬ СУБСИДІЇ!

До уваги жителів Лебединського району!

У жовтні житлова субсидія на опалювальний сезон 2020-2021 років буде розрахована автоматично, в тому числі домогосподарствам, яким субсидія призначалась за рішенням комісії.

При цьому розрахунок розміру субсидії на послугу «опалення» буде проведено з 16 жовтня 2020 року, а в листопаді 2020 року розмір субсидії буде розраховано на повний календарний місяць.

Тож звертатися за переоформленням житлової субсидії на опалювальний період 2020- 2021 років не потрібно!

Винятком є лише випадки, коли відбулися зміни:

- складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства;

- соціального статусу членів домогосподарства (одруження, розлучення) в складі сім’ї членів домогосподарства;

- переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, переліку витрат на управління багатоквартирним будинком, управителя, виконавця комунальних послуг, про які слід повідомити протягом 30 календарних днів.

Також необхідно повідомляти про наявність транспортного засобу, що підлягає державній реєстрації й з дати випуску якого минуло менше 5 років (крім мопеда та причепа), в разі придбання або набуття права власності в інший спосіб житлового приміщення, транспортного засобу, земельної ділянки, якщо придбання відбулося протягом 12 місяців перед місяцем зверненням за призначенням субсидії на суму, що перевищує 50 тисяч гривень.

Якщо відбулись зміни із зазначеного переліку необхідно повторно подати заяву тадекларацією про доходи і витрати до управління соціального захисту населення Лебединської районної державної адміністрації.

Консультативну інформацію можна отримати за телефоном (05445) 2-27-09.