Міськрайонна газета

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЛЕБЕДИНСЬКОЇ РДА

6 грудня спеціалістами Лебединської міськрайонної філії Сумського ОЦЗ б ув проведений інформаційний семінар  для працівників Лебединської районної державної адміністрації щодо яких заплановане вивільнення у зв'язку зі скороченням чисельності

Під час інформаційного семінару заступник директора  Лебединської   міськрайонної філії Сумського  обласного центру зайнятості Чегринець Ігор Анатолійович ознайомив  присутніх з комплексом послуг, які надає державна служба зайнятості, серед яких такі: підбір роботи, сприяння у започаткуванні підприємницької діяльності, залучення до самозайнятості, послуги з професійної орієнтації та професійного навчання, поінформував щодо форм і методів роботи філії у разі масового вивільнення, повідомив, що кожна особа, попереджена про вивільнення, буде забезпечена кар’єрним супроводом.
 

ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА СЕРЕД ПІДОПІЧНИХ ТЕРЦЕНТРУ

Працівники Лебединського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) разом з фахівцями Лебединського районного відділу ДСНС на початку грудня провели перевірку стану готовності пічного та газового опалення у помешканнях жителів району, які отримують соціальні послуги відділенням соціальної допомоги вдома Лебединського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Під час перевірки були проведені інструктажі з техніки безпеки, роз’яснені правила користування електричними, газовими та пічними приладами, що необхідно робити у випадку виникнення пожежі. Фахівці Служби порятунку роздали підопічним пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки у побуті.

ЖИВУ, ЛЮБЛЮ, РАДІЮ!..

До Міжнародного дня людей з інвалідністю на Лебединщині проводяться різноманітні публічні акції, покликані привернути увагу громадськості до теми реінтеграції людей, які мають інвалідність чи тривалі розлади здоров’я, до повноцінного соціального життя

Щорічна творча зустріч  «Живу, люблю, радію...», започаткована у селі Ворожба, має на меті налагодження суспільної комунікації та руйнує стереотипи про «обмеженість» можливостей людей з інвалідністю. Цього року зустріч відбулася 1 грудня.

 

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ПОВІДОМЛЯЄ:

Станом на 01.12.2019 в Лебединській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості перебуває на обліку 473 безробітних, жителів району, що на 53 особи  більше  показника 2018 року, з них: жінки складають 54,5%, молодь у віці до 35 років – 26%

Протягом звітного року залучено до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру 177 осіб, проходило професійне навчання - 190 безробітних, працевлаштовано за направленням служби зайнятості – 533 особи, що на 92 безробітних більше минулорічного показника.

 

В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

З метою  привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо протидії торгівлі людьми, в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», 2 грудня в Лебединській філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся семінар для осіб, які мають статус безробітних на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції. Торгівля людьми»

У заході взяла участь заступник начальника управління-начальник відділу сімейної політики та соціальних послуг управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Надія Машина.