Міськрайонна газета

КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

10 січня на базі Центру надання адміністративних послуг Лебединської райдержадміністрації проводило прийом громадян керівництво Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області в режимі скайп-зв’язку

Близько двох десятків громадян скористались послугою «живого» спілкування з фахівцями, де мали змогу отримати відповіді на питання, які найбільше їх цікавили, зокрема порядку нарахування пенсій, перерахунку пенсій пенсіонерам – військовослужбовцям.

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТ З QR -КОДОМ — ЦЕ ЗРУЧНО

Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс із надання електронних документів з підтвердженням QR - кодом. Послуга доступна для користувачів Веб-порталу Пенсійного фонду України, які увійшли на портал за допомогою електронного цифрового підпису. (ЕЦП)

Це сучасне нововведення дозволяє громадянам не виходячи з дому отримувати електронні документи
 

ШАНОВНІ ФІЗИЧНІ ОСОБИ — ПІДПРИЄМЦІ, НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО СВОГО МАЙБУТНЬОГО!

Білопільське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області звертає увагу фізичних осіб - підприємців району та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність щодо зобов'язання сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та своєчасне подання звітності до органів Державної фіскальної служби України.

Відповідно до частини 3 статті 24 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, страховий стаж обчислюється в місяцях. При призначенні пенсії враховується той період стажу, за який фактично сплачено страхові внески при умові, якщо сума сплачених за відповідний період страхових внесків є не меншою, ніж мінімальний страховий внесок. А розмір  пенсії напряму залежить від суми заробітної плати (доходу), на яку нараховано страхові внески.

 

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ ТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ — РІШУЧА ПОЗИЦІЯ УРЯДУ

Нещодавно Прем'єр-Міністром України Володимиром Гройсманом оголошено місячник по проведенню інформаційно-роз'яснювальних заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення

В результаті проведених заходів по легалізації трудових відносин та дослідженню ефективності використання трудових ресурсів в сільській місцевості, додатково отримано кошти до бюджету Фонду  від сплати єдиного внеску у сумі понад 850 тис.грн.  

 

НОВА ПОСЛУГА ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ ТА ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ - ІНФОРМУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ СМС - ПОВІДОМЛЕНЬ

Білопільське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що Пенсійним фондом України запроваджується сучасний онлайн-сервіс інформування громадян шляхом СМС - повідомлень. Скористатися такою послугою можуть як пенсіонери, так і застраховані особи. Сервіс надається БЕЗКОШТОВНО.