Міськрайонна газета

РОЗВИТОК ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ПЕДАГОГІВ

За ініціативи відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації компанія «Проксима-сервіс» 13 серпня 2019 року розпочала навчання для учителів першого класу закладів загальної середньої освіти  району

Під час тренінгу присутні ознайомилися з методикою використання інтерактивної дошки на уроках, принципами роботи та можливостями мультимедійного комплексу, практикувалися моделювати уроки з використанням інтерактивної дошки.

 

НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ

27 червня 2019 року на базі відділу освіти відбулася нарада керівників закладів освіти району, у ході якої були розглянуті питання про  комплекс заходів щодо підготовки закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти  району до організованого початку нового 2019-2020 навчального року та в осінньо-зимовий період; роботу щодо профілактики злочинності та правопорушень серед учнів закладів загальної середньої освіти району; підсумки методичної роботи з педагогічними кадрами у 2018-2019 навчальному році; шляхи співпраці  педагогічних працівників з батьками дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти Лебединського району; аналіз результативності ЗНО-2019 та його відповідність річному оцінюванню випускників 11-их класів закладів загальної середньої освіти; забезпечення закладів загальної середньої освіти  району підручникам та їх доставку у 2019-2020 навчальному році; визначення кандидатів на призначення стипендії голови Лебединської районної державної адміністрації; охорону праці в освітньому процесі.

ЗУСТРІЧ У ЛІТЕРАТУРНІЙ СВІТЛИЦІ

7 червня засідання районного методичного об'єднання  учителів української мови і літератури пройшло у незвичному форматі

Це була зустріч учителів – філологів району з поетами Сумщини. У "Літературній світлиці" обласної наукової універсальної бібліотеки імені Н.Крупської читала твори поетів Сумщини Тамара Герасименко. Своєю гумориною до глибини душі вразив Григорій Єлишевич. А ще лунали авторські пісні Богдани Гусак та Григорія Єлишевича. Цікавими були і виступи поетів студії "Літера". Кожен з учасників заходу відкрив для себе світ поезії по-новому. 

ОБЛАСНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК ДЛЯ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік 06.06.2019 року на базі відділу освіти методистом з управлінської діяльності відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку СОІППО Перлик В.В. було проведено методичний порадник для директорів закладів загальної середньої освіти «Ведення ділової документації в закладах загальної середньої освіти»  

ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ

Керівник гуртків – методист Лебединського районного будинку дитячої та юнацької творчості Людмила Балаба зайняла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2019» (туристсько-краєзнавчий напрям)

Бажаємо нових професійних досягнень, творчих злетів, талановитих вихованців. Колектив будинку творчості дякує за всебічну підтримку у підготовці до конкурсу відділу освіти райдержаміністрації, педагогічним колективам Будильського НВК, Межиріцької ЗОШ І-ІІІ ст., вихованцям гуртка, відеографам Сергію Гладишеву та Світлані Чумак.