Міськрайонна газета

ЛІТНЯ ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ 2019

Одним з основних напрямків роботи в галузі молодіжної, дитячої та сімейної політики є організація та проведення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей. Літня оздоровча кампанія 2019 року в районі відбувається згідно з прогнозними показниками.

Відповідно до районної програми «Оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік» на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій  використано кошти в сумі 1102,0 тис. гривень. З них: 815,0 тис. гривень – районний бюджет; 394,0 тис. гривень – придбання путівок за повну вартість для дітей пільгових категорій до позаміських оздоровчих таборів Сумської області; 421,0 тис. гривень – організація харчування у пришкільних та профільних таборах; 145 тис. гривень – позабюджетні кошти; 142,0 тис. гривень – обласна субвенція відповідно до розподілу коштів між районними державними адміністраціями, виконавчими комітетами міських рад та об’єднаних територіальних громад для закупівлі путівок до закладів оздоровлення та відпочинку області та України. На придбання путівок за повну вартість до позаміських таборів Сумської області у 2019 році використано 536,0 тис. гривень (394,0 тис. гривень – районний бюджет, 142,0 тис. гривень – обласний бюджет).         

          За рахунок коштів районного  бюджету та обласної субвенції діти пільгових категорій відпочивали у дитячому оздоровчому таборі  «Дружба» (м.Білопілля) – 52 особи (діти – сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, батьки яких, брали участь в АТО), у наметовому таборі «Сузір’я» (с.Червлене) – 19 осіб (обдаровані та талановиті діти, діти працівників агропромислового комплексу), оздоровчому таборі «Чайка» (Буринської районної ради) - 44 особи (діти з малозабезпечених, багатодітних сімей, діти, батьки яких, є учасниками  АТО), таборах «Артек» та «Молода гвардія» - 6 осіб (відмінники навчання, діти з малозабезпечених сімей).

          У  2019 році оздоровлено 121 особу  пільгових категорій:

-         Діти-сироти – 6 осіб;

-         Діти, позбавлені батьківського піклування- 13 осіб;

-         Діти, батьки яких брали участь в АТО –  3 особи;

-         Діти - внутрішньо - переміщені особи –  7 осіб;

-         Діти з багатодітних сімей  -  33 особи;

-         Діти з малозабезпечених сімей – 7  осіб;

-         Діти працівників агропромислового комплексу – 7 осіб ;

-         Талановиті та обдаровані діти – 39  осіб;

-         Діти – інваліди  - 1 особа;

-         Діти учасників ЧАЕС – 1 особа;

-         Діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах – 2 особи;

-         Рідні діти прийомних батьків – 1 особа;

-         Діти-відмінники навчання – 1 особа.