Міськрайонна газета

ДЖУРА

З метою збереження славних козацьких звичаїв і традицій  вже четвертий рік поспіль у квітні в селі Михайлівка Лебединського району  проводиться І (районний) Всеукраїнський етап дитячо-юнацької  військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»).

Юних джур  привітали перший заступник голови Лебединської РДА Лихина О. В., начальник сектору молоді та спорту Лебединської РДА Стегній А.А., голова Лебединської організації товариства сприяння оборони України С.А. Кіяшко. Учасники змагань хвилиною мовчання вшановували пам’ять загиблих воїнів  під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.

У грі взяли участь 13 роїв та 110 джур закладів загальної середньої освіти Лебединського району які змагалися в 6 конкурсах: змагання «Впоряд», де демонстрували практичні знання із стройової підготовки з індивідуальних дій та дій у складі рою; конкурс «Відун»  -  показали знання з   історії доби  козацтва; на змаганнях «Влучний та спритний» учасники демонстрували    вміння стрільби з пневматичної зброї, а  силою та спритністю мірялися під час змагання «Перетягування линви»; конкурс «Рятівник» проводився у вигляді теоретичних   та практичних завдань з   надання долікарської допомоги; туристські навички та вміння долати перешкоди показували у «Смузі перешкод».

Переможцями    змагань стали:

І місце – рій «Відвага» Великовисторопського НВК,

ІІ місце - рій «Самойловичі» Михайлівської ЗОШ І – ІІІ ст,

ІІІ місце – рій «Соколи» Ворожбянського НВК,

Переможців і призерів конкурсів нагороджено грамотами та цінними подарунками.

Дякуємо організаторам за подарунки, керівникам, які підготували команди, дітям, які приймали участь у конкурсах та змаганнях дитячо-юнацької  військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»).