Міськрайонна газета

СВЯТО «НА КРИЛАХ ЮНОСТІ»

Традиційно, з метою піднесення престижу студентської молоді, значимості молодих особистостей в майбутньому держави, організації змістовного дозвілля студентської молоді 15 листопада 2018 року на базі Маловисторопського коледжу ім.П.С.Рибалка СНАУ  проведено молодіжне свято «На крилах юності», присвячене Міжнародному Дню студента та Дню працівників сільського господарства

Розпочався захід святковим концертом, студенти коледжу вітали всіх присутніх яскравими номерами художньої самодіяльності. З вітальним словом до працівників сільського господарства та студентів звернувся директор коледжу  Володимир Федина. З нагоди свята кращих працівників та студентів нагороджено грамотами та заохочувальними подарунками.

 Далі на студентів  чекала розважальна програма з цікавими іграми, конкурсами, юморини, солодкий стіл та святкова дискотека. Свято студентів асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами.

Насьогодні, важливим завданням залишається сторення повноцінних умов для змістовного дозвілля студентської та учнівської молоді.