Міськрайонна газета

РАЗОМ ВИХОВУЄМО ГІДНЕ ПОКОЛІННЯ

Відповідно до вимог Закону України «Про загальну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року» райдержадміністрацією проводяться заходи щодо покращення правового виховання населення, недопущення продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, втягнення їх у пияцтво і наркоманію, попередження дитячої злочинності.

            У навчальних закладах району систематично проводяться роз’яснення відповідних актів законодавства, тематичні бесіди з питань профілактики правопорушень, щомісячні профілактичні рейди «Бар. Магазин». З початку 2015 року таких проведено 6. За цей період складено 2 адміністративні протоколи відносно дорослих осіб за здійснення продажу алкогольних напоїв чи тютюнових виробів (ч.2 ст.156 КУпАП), 2 адміністративні протоколи за ст.180 КУпАП (втягнення в пияцтво). Відносно батьків чи осіб, які їх заміняють, складено 7 адміністративних протоколів за невиконання обов’язків по вихованню неповнолітніх дітей (ст.184 КУпАП).

Кримінальних проваджень за ст. 304 КК України (втягнення дітей в злочинну діяльність) з початку року не зареєстровано. На профілактичному обліку перебуває 1 неповнолітній за скоєння 2 адміністративних правопорушень, з яким 15.05.2015 начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Хоменко Т.В. була проведена профілактична бесіда з метою недопущення вчинення неповнолітнім повторних адміністративних правопорушень.